Procedura kontaktów rodziców ze szkołą
STYPENDIUM dla UCZNIÓW ze średnią ocen co najmniej 5,50
Treść uchwały Rady Miejskiej w Brodnicy dotyczącej stypendium
Wniosek o przyznanie stypendium za wyniki w nauce
OBIADY W SZKOLE
Wszystkie informacje, dotyczące korzystania z obiadów w szkole, znajdują się w menu Stołówka

"STOP hejtowi" (luty 2019)

W lutym 2019 roku odbyły się dwugodzinne warsztaty dla Samorządu Uczniowskiego, zorganizowane przez opiekunów - p. Zytę Nagórską i p. Urszulę Stecką oraz pedagoga szkolnego - p. Zuzannę Sarnowską, pod nazwą "STOP hejtowi".

Spotkanie podzielono na dwie części: teoretyczną i ćwiczeniową, na którym zapoznano uczniów z ważnym zjawiskiem "mowy nienawiści i hejtu" oraz z uświadomieniem emocjonalnych, społecznych i prawnych skutków posługiwania się językiem wrogości w stosunku do drugiego człowieka.

Wszystkich uczestników spotkania zaznajomiono ze sposobami obrony i reagowania na pojawiający sie "hejt".

STATYSTYKA

0.png4.png6.png1.png8.png3.png5.png
Dzisiaj28
Wczoraj115
Ten miesiąc3524
4
TERAZ OBECNI

Wyszukiwarka