::: Nabór stypendystów na rok szkolny 2021/2022 do projektu pn. „Prymus Pomorza i Kujaw” :::

::: Szczepienia dla uczniów w wieku 12-18 lat :::

::: Instrukcja logowania - dotycząca kont uczniów na "Google Classroom" :::
OBIADY W SZKOLE
Zamówienia można składać pod numerem 508 069 737. Tygodniowe menu jest dostępne w bufecie szkolnym i na stronie FB Bufet Szkolny SP4 Brodnica
NOSZENIE MASECZEK W SZKOLE
Zgodnie z przyjętymi procedurami, uczniowie są zobowiązani do noszenia maseczek w częściach wspólnych szkoły, natomiast podczas obecności na lekcjach, czy na przerwach na powietrzu, nie ma takiego wymogu.
Szczęśliwe numerki
poniedziałek, 20.IX.2021
wtorek, 21.IX.2021
środa, 22.IX.2021
czwartek, 23.IX.2021
piątek, 24.IX.2021

"Kartka dla Powstańca" (październik 2019)

W październiku 2019 roku została zakończona kolejna akcja pn. "Kartka do Powstańca", polegająca na wysyłaniu samodzielnie wykonanych kartek, listów bądź laurek do wybranego Powstańca Warszawskiego, w którą włączyli się również uczniowie naszej szkoły.

Każdego roku, na przesyłanie wiadomości do bohaterów warszawskich, są tylko 63 dni, począwszy od 1 sierpnia do 2 października, czyli tyle, ile dokładnie trwało Postanie Warszawskie.

Istnieje także możliwość napisania bezpłatnej pocztówki do Powstańca za pośrednictwem strony www.BohaterON.pl

Organizatorami akcji "Kartka dla Powstańca" (w naszej szkole) byli dwaj uczniowie z klasy 8c: Hubert Chaczyński i Gustaw Szram, którzy w tym roku zebrali aż 145 kartek od uczniów z klas V-VIII.
Najładniejszą kartkę pn. "Lisek" wykonała ich koleżanka z klasy - Jagoda Lewandowska, której serdecznie dziękujemy za udział w tym przedsięwzięciu, jak i pozostałym uczestnikom oraz zachęcamy pozostałych do aktywnego uczestniczenia w tym wydarzeniu, w kolejnych latach.