ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2021/2022
Zakończenie roku szkolnego 2021/2022 odbędzie się 24 czerwca 2022 roku, o następujących godzinach:

klasy godzina gdzie
VIII 8:00 sala gimnastyczna
IV-VII 10:00 boisko
I-III 11:00 boisko
STYPENDIUM dla UCZNIÓW ze średnią ocen co najmniej 5,50
Treść uchwały Rady Miejskiej w Brodnicy dotyczącej stypendium
Wniosek o przyznanie stypendium za wyniki w nauce
OBIADY W SZKOLE
Zamówienia można składać pod numerem 508 069 737. Tygodniowe menu jest dostępne w bufecie szkolnym i na stronie FB Bufet Szkolny SP4 Brodnica

"Kartka dla Powstańca" (październik 2019)

W październiku 2019 roku została zakończona kolejna akcja pn. "Kartka do Powstańca", polegająca na wysyłaniu samodzielnie wykonanych kartek, listów bądź laurek do wybranego Powstańca Warszawskiego, w którą włączyli się również uczniowie naszej szkoły.

Każdego roku, na przesyłanie wiadomości do bohaterów warszawskich, są tylko 63 dni, począwszy od 1 sierpnia do 2 października, czyli tyle, ile dokładnie trwało Postanie Warszawskie.

Istnieje także możliwość napisania bezpłatnej pocztówki do Powstańca za pośrednictwem strony www.BohaterON.pl

Organizatorami akcji "Kartka dla Powstańca" (w naszej szkole) byli dwaj uczniowie z klasy 8c: Hubert Chaczyński i Gustaw Szram, którzy w tym roku zebrali aż 145 kartek od uczniów z klas V-VIII.
Najładniejszą kartkę pn. "Lisek" wykonała ich koleżanka z klasy - Jagoda Lewandowska, której serdecznie dziękujemy za udział w tym przedsięwzięciu, jak i pozostałym uczestnikom oraz zachęcamy pozostałych do aktywnego uczestniczenia w tym wydarzeniu, w kolejnych latach.