Rekrutacja do szkoły i przedszkola na rok szkolny 2021/2022
OD 25.03.2021 r. - BIBLIOTEKA CZYNNA TYLKO ZDALNIE !

NOWE ZMIANY W NAUCZANIU
obowiązujące od 22 marca do 18 kwietnia 2021 roku

Z uwagi na wzrost zachorowań w kraju, wprowadzamy naukę zdalną dla wszystkich uczniów szkoły podstawowej.
Dla uczniów z klas I–III, których rodzice pracują w podmiotach leczniczych lub wykonują zadania publiczne w związku ze zwalczaniem COVID-19, możemy zorganizować opiekę świetlicową oraz zajęcia zdalne na terenie szkoły. Warunkiem jest uzasadniony wniosek rodziców.

Jeśli uczeń nie ma możliwości odbywania nauki zdalnej w domu (z różnych przyczyn), będzie miał możliwość uczestniczenia w zajęciach w szkole.
Masz pozytywny test na koronawirusa? Kliknij i zobacz, co dalej!

PROCEDURY OBOWIĄZUJĄCE W SZKOLE PODCZAS EPIDEMII COVID-19!

"Kartka dla Powstańca" (październik 2019)

W październiku 2019 roku została zakończona kolejna akcja pn. "Kartka do Powstańca", polegająca na wysyłaniu samodzielnie wykonanych kartek, listów bądź laurek do wybranego Powstańca Warszawskiego, w którą włączyli się również uczniowie naszej szkoły.

Każdego roku, na przesyłanie wiadomości do bohaterów warszawskich, są tylko 63 dni, począwszy od 1 sierpnia do 2 października, czyli tyle, ile dokładnie trwało Postanie Warszawskie.

Istnieje także możliwość napisania bezpłatnej pocztówki do Powstańca za pośrednictwem strony www.BohaterON.pl

Organizatorami akcji "Kartka dla Powstańca" (w naszej szkole) byli dwaj uczniowie z klasy 8c: Hubert Chaczyński i Gustaw Szram, którzy w tym roku zebrali aż 145 kartek od uczniów z klas V-VIII.
Najładniejszą kartkę pn. "Lisek" wykonała ich koleżanka z klasy - Jagoda Lewandowska, której serdecznie dziękujemy za udział w tym przedsięwzięciu, jak i pozostałym uczestnikom oraz zachęcamy pozostałych do aktywnego uczestniczenia w tym wydarzeniu, w kolejnych latach.