"Kartka dla Powstańca" (październik 2019)

W październiku 2019 roku została zakończona kolejna akcja pn. "Kartka do Powstańca", polegająca na wysyłaniu samodzielnie wykonanych kartek, listów bądź laurek do wybranego Powstańca Warszawskiego, w którą włączyli się również uczniowie naszej szkoły.

Każdego roku, na przesyłanie wiadomości do bohaterów warszawskich, są tylko 63 dni, począwszy od 1 sierpnia do 2 października, czyli tyle, ile dokładnie trwało Postanie Warszawskie.

Istnieje także możliwość napisania bezpłatnej pocztówki do Powstańca za pośrednictwem strony www.BohaterON.pl

Organizatorami akcji "Kartka dla Powstańca" (w naszej szkole) byli dwaj uczniowie z klasy 8c: Hubert Chaczyński i Gustaw Szram, którzy w tym roku zebrali aż 145 kartek od uczniów z klas V-VIII.
Najładniejszą kartkę pn. "Lisek" wykonała ich koleżanka z klasy - Jagoda Lewandowska, której serdecznie dziękujemy za udział w tym przedsięwzięciu, jak i pozostałym uczestnikom oraz zachęcamy pozostałych do aktywnego uczestniczenia w tym wydarzeniu, w kolejnych latach.