::: Nabór stypendystów na rok szkolny 2021/2022 do projektu pn. „Prymus Pomorza i Kujaw” :::

::: Szczepienia dla uczniów w wieku 12-18 lat :::

::: Instrukcja logowania - dotycząca kont uczniów na "Google Classroom" :::
OBIADY W SZKOLE
Zamówienia można składać pod numerem 508 069 737. Tygodniowe menu jest dostępne w bufecie szkolnym i na stronie FB Bufet Szkolny SP4 Brodnica
NOSZENIE MASECZEK W SZKOLE
Zgodnie z przyjętymi procedurami, uczniowie są zobowiązani do noszenia maseczek w częściach wspólnych szkoły, natomiast podczas obecności na lekcjach, czy na przerwach na powietrzu, nie ma takiego wymogu.
Szczęśliwe numerki
poniedziałek, 20.IX.2021
wtorek, 21.IX.2021
środa, 22.IX.2021
czwartek, 23.IX.2021
piątek, 24.IX.2021

"Dzień Dziecka" w klasach 0-III (czerwiec 2010)

Tym razem obchody "Dnia Dziecka" przyjęły większy rozmach, co było spowodowane zgłoszeniem szkoły do konkursu na najlepszy festyn sportowo-rekreacyjny pod hasłem "Promyki dla dziecka", który został zorganizowany przez Kujawsko-Pomorskie Kuratorium Oświaty w Bydgoszczy.

Przedszkolaki z grupy "0A" i "0B" wraz z uczniami klas I-III spędzali swój czas na sportowo, biorąc udział w różnych konkurencjach zorganizowanych na boiskach "Orlika".

Dzieci zostały podzielone wg kategorii wiekowych. Przedszkolaki, klasy pierwsze i drugie rywalizowały w konkurencjach indywidualnych:

• wyścig w workach i w parach
  • rzucanie ronda
  • hula-hoop
  • skakanie na piłce
  • bieg po kamieniach
natomiast klasy trzecie grały w "zimne ognie".
Podczas przerw między kolejnymi konkurencjami, nasi młodzi zawodnicy mieli do dyspozycji "polową kawiarnię", w której mogli zregenerować siły na dalsze zmagania.
Po skończonych zawodach grupowych wszystkie dzieci dostały kredę i miały za zadanie narysować na jednym z boisk - Słoneczka. A na koniec przyszedł czas na ostatnią konkurencję, która polegała na przeciąganiu liny z udziałem rodziców i nauczycieli.

ZDJĘCIA   FILM (1)   FILM (2)   FILM (3)

FILM (4)   FILM (5)   FILM (6)   FILM (7)