Rekrutacja do szkoły i przedszkola na rok szkolny 2021/2022
OD 25.03.2021 r. - BIBLIOTEKA CZYNNA TYLKO ZDALNIE !

NOWE ZMIANY W NAUCZANIU
obowiązujące od 22 marca do 18 kwietnia 2021 roku

Z uwagi na wzrost zachorowań w kraju, wprowadzamy naukę zdalną dla wszystkich uczniów szkoły podstawowej.
Dla uczniów z klas I–III, których rodzice pracują w podmiotach leczniczych lub wykonują zadania publiczne w związku ze zwalczaniem COVID-19, możemy zorganizować opiekę świetlicową oraz zajęcia zdalne na terenie szkoły. Warunkiem jest uzasadniony wniosek rodziców.

Jeśli uczeń nie ma możliwości odbywania nauki zdalnej w domu (z różnych przyczyn), będzie miał możliwość uczestniczenia w zajęciach w szkole.
Masz pozytywny test na koronawirusa? Kliknij i zobacz, co dalej!

PROCEDURY OBOWIĄZUJĄCE W SZKOLE PODCZAS EPIDEMII COVID-19!

"Dzień Dziecka" w klasach 0-III (czerwiec 2010)

Tym razem obchody "Dnia Dziecka" przyjęły większy rozmach, co było spowodowane zgłoszeniem szkoły do konkursu na najlepszy festyn sportowo-rekreacyjny pod hasłem "Promyki dla dziecka", który został zorganizowany przez Kujawsko-Pomorskie Kuratorium Oświaty w Bydgoszczy.

Przedszkolaki z grupy "0A" i "0B" wraz z uczniami klas I-III spędzali swój czas na sportowo, biorąc udział w różnych konkurencjach zorganizowanych na boiskach "Orlika".

Dzieci zostały podzielone wg kategorii wiekowych. Przedszkolaki, klasy pierwsze i drugie rywalizowały w konkurencjach indywidualnych:

• wyścig w workach i w parach
  • rzucanie ronda
  • hula-hoop
  • skakanie na piłce
  • bieg po kamieniach
natomiast klasy trzecie grały w "zimne ognie".
Podczas przerw między kolejnymi konkurencjami, nasi młodzi zawodnicy mieli do dyspozycji "polową kawiarnię", w której mogli zregenerować siły na dalsze zmagania.
Po skończonych zawodach grupowych wszystkie dzieci dostały kredę i miały za zadanie narysować na jednym z boisk - Słoneczka. A na koniec przyszedł czas na ostatnią konkurencję, która polegała na przeciąganiu liny z udziałem rodziców i nauczycieli.

ZDJĘCIA   FILM (1)   FILM (2)   FILM (3)

FILM (4)   FILM (5)   FILM (6)   FILM (7)