STOP PRZEMOCY - Spotkanie z sędzią Anną Marią Wesołowską (kwiecień 2024)

Dnia 3 kwietnia 2024 roku mieliśmy okazję gościć w naszej szkole znaną sędzię Wydziału Kryminalnego Sądu Okręgowego w Łodzi (obecnie w stanie spoczynku) - panią Annę Marię Wesołowską, która poprowadziła spotkanie w ramach projektu "Brodnica uzależniona od profilaktyki. STOP PRZEMOCY".
Pani Sędzina przybliżyła uczniom współczesne zagrożenia, jakie mogą spotkać dzieci i młodzież, omówiła kwestie związane z negatywnymi zachowaniami młodych ludzi, zwróciła uwagę na konsekwencje, które mogą za sobą pociągnąć. Przytoczyła również historie z sali sądowej, które szczególnie zapadły jej w pamięć (m.in. o chłopcu, który chcąc kupić kwiatka dziewczynie, dopuścił się czynu karalnego na małoletnim, w celu zdobycia pieniędzy) oraz starała się uwrażliwić młodych ludzi na konieczność reagowania na krzywdę innych.
ZDJĘCIA

STATYSTYKA

0.png4.png7.png1.png9.png2.png9.png
Dzisiaj38
Wczoraj161
Ten miesiąc2490
3
TERAZ OBECNI

Wyszukiwarka