Rekrutacja do szkoły i przedszkola na rok szkolny 2021/2022
OD 25.03.2021 r. - BIBLIOTEKA CZYNNA TYLKO ZDALNIE !

NOWE ZMIANY W NAUCZANIU
obowiązujące od 22 marca do 18 kwietnia 2021 roku

Z uwagi na wzrost zachorowań w kraju, wprowadzamy naukę zdalną dla wszystkich uczniów szkoły podstawowej.
Dla uczniów z klas I–III, których rodzice pracują w podmiotach leczniczych lub wykonują zadania publiczne w związku ze zwalczaniem COVID-19, możemy zorganizować opiekę świetlicową oraz zajęcia zdalne na terenie szkoły. Warunkiem jest uzasadniony wniosek rodziców.

Jeśli uczeń nie ma możliwości odbywania nauki zdalnej w domu (z różnych przyczyn), będzie miał możliwość uczestniczenia w zajęciach w szkole.
Masz pozytywny test na koronawirusa? Kliknij i zobacz, co dalej!

PROCEDURY OBOWIĄZUJĄCE W SZKOLE PODCZAS EPIDEMII COVID-19!

Problemy z wejściem do Dziennika Elektronicznego

W przypadku wyświetlania się informacji w przeglądarce typu "Przerwa techniczna..." lub wystąpienia innych problemów w czasie wchodzenia na Dziennik Elektroniczny, należy spróbować wykonać co najmniej jedną z poniższych czynności:
  1. wcisnąć przycisk F5 na klawiaturze
  2. wcisnąć kombinację klawiszy: Ctrl + F5
  3. wcisnąć kombinację klawiszy: Ctrl + Shift + Delete - wyczyścić pamięć podręczną i historię przeglądania

Jeśli żadna z powyższych czynności nie pomaga, oznacza to, że problem jest nie w Państwa przeglądarce, ale lezy po stronie firmy VULCAN i trzeba poczekać, aż strona zacznie działać. Dodatkowo warto (co jakiś czas) wykonać powyższe polecenia, począwszy od pierwszego, bo nie zawsze po usunięciu problemu przez firmę VULCAN, strona sama się zaktualizuje.

Firma VULCAN informuje z wyprzedzeniem (na Dzienniku Elektronicznym) o planowanych modernizacjach i przerwach technicznych.