::: Nabór stypendystów na rok szkolny 2021/2022 do projektu pn. „Prymus Pomorza i Kujaw” :::

::: Szczepienia dla uczniów w wieku 12-18 lat :::

::: Instrukcja logowania - dotycząca kont uczniów na "Google Classroom" :::
OBIADY W SZKOLE
Zamówienia można składać pod numerem 508 069 737. Tygodniowe menu jest dostępne w bufecie szkolnym i na stronie FB Bufet Szkolny SP4 Brodnica
NOSZENIE MASECZEK W SZKOLE
Zgodnie z przyjętymi procedurami, uczniowie są zobowiązani do noszenia maseczek w częściach wspólnych szkoły, natomiast podczas obecności na lekcjach, czy na przerwach na powietrzu, nie ma takiego wymogu.
Szczęśliwe numerki
poniedziałek, 20.IX.2021
wtorek, 21.IX.2021
środa, 22.IX.2021
czwartek, 23.IX.2021
piątek, 24.IX.2021

Robotyka

LOFI Robot
  1. LEKCJA - Omówienie istoty działania czujników w robocie, jako modułów dających mu możliwość odbierania sygnałów z otoczenia, oraz omówienie sposobu działania poszczególnych czujników z zestawu "CODEBOX Starter".

2. LEKCJA - Sprawdzimy, które elementy przewodzą prąd, przy pomocy własnoręcznie zbudowanego miernika przewodności.

3. LEKCJA - Brama otwierana automatycznie (instrukcja montażu)

UWAGA !
    W punkcie 6. instrukcji montażu boczne ścianki zamienić miejscami (jedną odwrócić) i od razu do spodu przykręcić element, do którego będzie przykręcony czujnik odległości.

4. LEKCJA - Konstruujemy i programujemy "Robota Głowacza" (instrukcja montażu)
  5. LEKCJA - Konstruujemy jeżdżącego robota z zestawu "CODEBOX Drive".

6. LEKCJA - Zaprogramowanie sterowania pojazdem przy pomocy klawiatury komputera lub tableta/smartfonu.

UWAGA !
    Sterowanie naszych robotów za pomocą tableta/smartfonu opiera się na komunikacji Bluetooth 4.0 (instrukcja podłączenia)

7. LEKCJA - pojazd reagujący na przeszkody (sterowanie robotem za pomocą czujnika odległości).

8. LEKCJA - pojazd omijający przeszkody.