STYPENDIUM dla UCZNIÓW ze średnią ocen co najmniej 5,50
Treść uchwały Rady Miejskiej w Brodnicy dotyczącej stypendium
Wniosek o przyznanie stypendium za wyniki w nauce
OBIADY W SZKOLE - Aktualizacja ceny od 3 października 2022 roku (wymagane nowe oświadczenie)
Od roku szkolnego 2022/2023 obowiązują nowe zasady korzystania z obiadów w szkole. Szczegółowy opis znajduje się w menu ŻYWIENIE

Podsumowanie "Dnia Walentynek" w klasach IV-VI (luty 2010)

Dnia 16 lutego 2010 roku na apelu szkolnym ogłoszono wyniki konkursów dla klas IV-VI, organizowanych podczas "Dnia Walentynek". Nagrodzono klasy, które zwyciężyły w konkursie na najlepszego bałwana oraz przyznano tytuły dla najsympatyczniejszej dziewczyny i najsympatyczniejszego chłopaka w szkole. Zostali nimi: Patrycja Ostrowska i Maciej Wiśniewski - oboje z klasy 6A.

Zwycięzcy otrzymali dyplomy, a dla wszystkich uczniów klas IV-VI wręczono słodycze.

Na zakończenie minionego "Dnia Zakochanych", wszyscy uczniowie stworzyli "żywe serce".

ARTYKUŁ   ZDJĘCIA