::: GODZINY OTWARCIA BIBLIOTEKI SZKOLNEJ :::

::: Apel Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Brodnicy :::
Starosty Brodnickiego i Dyrektora Zespołu Opieki Zdrowotnej w Brodnicy

::: Nabór stypendystów na rok szkolny 2021/2022 do projektu pn. „Prymus Pomorza i Kujaw” :::

::: Szczepienia dla uczniów w wieku 12-18 lat :::

::: Instrukcja logowania - dotycząca kont uczniów na "Google Classroom" :::
OBIADY W SZKOLE
Zamówienia można składać pod numerem 508 069 737. Tygodniowe menu jest dostępne w bufecie szkolnym i na stronie FB Bufet Szkolny SP4 Brodnica
NOSZENIE MASECZEK W SZKOLE
Zgodnie z przyjętymi procedurami, uczniowie są zobowiązani do noszenia maseczek w częściach wspólnych szkoły, natomiast podczas obecności na lekcjach, czy na przerwach na powietrzu, nie ma takiego wymogu.

Podsumowanie "Dnia Walentynek" w klasach IV-VI (luty 2010)

Dnia 16 lutego 2010 roku na apelu szkolnym ogłoszono wyniki konkursów dla klas IV-VI, organizowanych podczas "Dnia Walentynek". Nagrodzono klasy, które zwyciężyły w konkursie na najlepszego bałwana oraz przyznano tytuły dla najsympatyczniejszej dziewczyny i najsympatyczniejszego chłopaka w szkole. Zostali nimi: Patrycja Ostrowska i Maciej Wiśniewski - oboje z klasy 6A.

Zwycięzcy otrzymali dyplomy, a dla wszystkich uczniów klas IV-VI wręczono słodycze.

Na zakończenie minionego "Dnia Zakochanych", wszyscy uczniowie stworzyli "żywe serce".

ARTYKUŁ   ZDJĘCIA