DZIEŃ DZIECKA - plan dnia na rozgrywki "EURO 2023"
UWAGA! Wszyscy mają ściśle stosować się do wyznaczonych godzin, tzn. klasy VII-VIII nie mogą pojawić się na "Orliku" w czasie rozgrywek klas IV-VI.

godzina opis
8:00 - 8:45 Lekcje zgodnie z planem.
8:55
  1. 1. Drużyny na "EURO 2023" (klasy IV-VIII) przebierają się (dziewczęta w szatniach, chłopcy na sali gimnastycznej).
  2. Kibice schodzą na "Orlika" z nauczycielem, z którym mają drugą lekcję.
9:30 Defilada wszystkich zespołów uczestniczących w "EURO 2023" (klasy IV-VIII).
10:00
  1. Rozgrywki klas IV-VI dziewcząt i chłopców.
  2. Klasy VII-VIII idą do szkoły na lekcje (nie trzeba się przebierać, można być w stroju sportowym).
12:20 Podsumowanie wyników i wręczenie nagród dla klas IV-VI.
12:35
  1. Rozgrywki klas VII-VIII dziewcząt i chłopców.
  2. Klasy IV-VI wracają na lekcje do szkoły wg planu.
14:35 Zakończenie turnieju klas VII-VIII dziewcząt i chłopców.

Procedura kontaktów rodziców ze szkołą
STYPENDIUM dla UCZNIÓW ze średnią ocen co najmniej 5,50
Treść uchwały Rady Miejskiej w Brodnicy dotyczącej stypendium
Wniosek o przyznanie stypendium za wyniki w nauce
OBIADY W SZKOLE
Od roku szkolnego 2022/2023 obowiązują nowe zasady korzystania z obiadów w szkole. Szczegółowy opis znajduje się w menu Stołówka

Podsumowanie "Dnia Walentynek" w klasach IV-VI (luty 2010)

Dnia 16 lutego 2010 roku na apelu szkolnym ogłoszono wyniki konkursów dla klas IV-VI, organizowanych podczas "Dnia Walentynek". Nagrodzono klasy, które zwyciężyły w konkursie na najlepszego bałwana oraz przyznano tytuły dla najsympatyczniejszej dziewczyny i najsympatyczniejszego chłopaka w szkole. Zostali nimi: Patrycja Ostrowska i Maciej Wiśniewski - oboje z klasy 6A.

Zwycięzcy otrzymali dyplomy, a dla wszystkich uczniów klas IV-VI wręczono słodycze.

Na zakończenie minionego "Dnia Zakochanych", wszyscy uczniowie stworzyli "żywe serce".

ARTYKUŁ   ZDJĘCIA