Rekrutacja do szkoły i przedszkola na rok szkolny 2021/2022
OD 25.03.2021 r. - BIBLIOTEKA CZYNNA TYLKO ZDALNIE !

NOWE ZMIANY W NAUCZANIU
obowiązujące od 22 marca do 18 kwietnia 2021 roku

Z uwagi na wzrost zachorowań w kraju, wprowadzamy naukę zdalną dla wszystkich uczniów szkoły podstawowej.
Dla uczniów z klas I–III, których rodzice pracują w podmiotach leczniczych lub wykonują zadania publiczne w związku ze zwalczaniem COVID-19, możemy zorganizować opiekę świetlicową oraz zajęcia zdalne na terenie szkoły. Warunkiem jest uzasadniony wniosek rodziców.

Jeśli uczeń nie ma możliwości odbywania nauki zdalnej w domu (z różnych przyczyn), będzie miał możliwość uczestniczenia w zajęciach w szkole.
Masz pozytywny test na koronawirusa? Kliknij i zobacz, co dalej!

PROCEDURY OBOWIĄZUJĄCE W SZKOLE PODCZAS EPIDEMII COVID-19!

Podsumowanie "Dnia Walentynek" w klasach IV-VI (luty 2010)

Dnia 16 lutego 2010 roku na apelu szkolnym ogłoszono wyniki konkursów dla klas IV-VI, organizowanych podczas "Dnia Walentynek". Nagrodzono klasy, które zwyciężyły w konkursie na najlepszego bałwana oraz przyznano tytuły dla najsympatyczniejszej dziewczyny i najsympatyczniejszego chłopaka w szkole. Zostali nimi: Patrycja Ostrowska i Maciej Wiśniewski - oboje z klasy 6A.

Zwycięzcy otrzymali dyplomy, a dla wszystkich uczniów klas IV-VI wręczono słodycze.

Na zakończenie minionego "Dnia Zakochanych", wszyscy uczniowie stworzyli "żywe serce".

ARTYKUŁ   ZDJĘCIA