Rekrutacja do szkoły i przedszkola na rok szkolny 2021/2022
OD 25.03.2021 r. - BIBLIOTEKA CZYNNA TYLKO ZDALNIE !

NOWE ZMIANY W NAUCZANIU
obowiązujące od 22 marca do 18 kwietnia 2021 roku

Z uwagi na wzrost zachorowań w kraju, wprowadzamy naukę zdalną dla wszystkich uczniów szkoły podstawowej.
Dla uczniów z klas I–III, których rodzice pracują w podmiotach leczniczych lub wykonują zadania publiczne w związku ze zwalczaniem COVID-19, możemy zorganizować opiekę świetlicową oraz zajęcia zdalne na terenie szkoły. Warunkiem jest uzasadniony wniosek rodziców.

Jeśli uczeń nie ma możliwości odbywania nauki zdalnej w domu (z różnych przyczyn), będzie miał możliwość uczestniczenia w zajęciach w szkole.
Masz pozytywny test na koronawirusa? Kliknij i zobacz, co dalej!

PROCEDURY OBOWIĄZUJĄCE W SZKOLE PODCZAS EPIDEMII COVID-19!

O profilaktyce uzależnień w klasach VII i VIII (listopad 2019)

Pod koniec listopada 2019 roku, po raz kolejny w naszej szkole gościliśmy pana Andrzeja Piaseckiego, który zajmuje się profilaktyką uzależnień.

Tym razem uczniowie z klas VII-VIII mieli okazję zobaczyć, jak zachowuje się człowiek pod wpływem alkoholu i w jaki sposób postrzegana jest rzeczywistość w stanie upojenia. Takie z pozoru proste rzeczy, jak chodzenie, "przybijanie żółwika", czy rzucanie piłką, stają się nie lada wyczynem.
Pan Andrzej mówi, że wykorzystuje rożne elementy do pracy profilaktycznej. Jest xbox, alkogogle, prezentacja multimedialna, ćwiczenia, przeliczniki alkoholowe, symulacje, które pokazują młodemu człowiekowi, że używki mogą zakończyć się śmiercią.

"...alkohol, czy narkotyki, nigdy nie będą odskocznią od codzienności, są tylko chwilową złudą. Świat po spożyciu wygląda gorzej, nigdy lepiej..."