ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2021/2022
Zakończenie roku szkolnego 2021/2022 odbędzie się 24 czerwca 2022 roku, o następujących godzinach:

klasy godzina gdzie
VIII 8:00 sala gimnastyczna
IV-VII 10:00 boisko
I-III 11:00 boisko
STYPENDIUM dla UCZNIÓW ze średnią ocen co najmniej 5,50
Treść uchwały Rady Miejskiej w Brodnicy dotyczącej stypendium
Wniosek o przyznanie stypendium za wyniki w nauce
OBIADY W SZKOLE
Zamówienia można składać pod numerem 508 069 737. Tygodniowe menu jest dostępne w bufecie szkolnym i na stronie FB Bufet Szkolny SP4 Brodnica

O profilaktyce uzależnień w klasach VII i VIII (listopad 2019)

Pod koniec listopada 2019 roku, po raz kolejny w naszej szkole gościliśmy pana Andrzeja Piaseckiego, który zajmuje się profilaktyką uzależnień.

Tym razem uczniowie z klas VII-VIII mieli okazję zobaczyć, jak zachowuje się człowiek pod wpływem alkoholu i w jaki sposób postrzegana jest rzeczywistość w stanie upojenia. Takie z pozoru proste rzeczy, jak chodzenie, "przybijanie żółwika", czy rzucanie piłką, stają się nie lada wyczynem.
Pan Andrzej mówi, że wykorzystuje rożne elementy do pracy profilaktycznej. Jest xbox, alkogogle, prezentacja multimedialna, ćwiczenia, przeliczniki alkoholowe, symulacje, które pokazują młodemu człowiekowi, że używki mogą zakończyć się śmiercią.

"...alkohol, czy narkotyki, nigdy nie będą odskocznią od codzienności, są tylko chwilową złudą. Świat po spożyciu wygląda gorzej, nigdy lepiej..."