Rekrutacja do szkoły i przedszkola na rok szkolny 2021/2022
OD 25.03.2021 r. - BIBLIOTEKA CZYNNA TYLKO ZDALNIE !

NOWE ZMIANY W NAUCZANIU
obowiązujące od 22 marca do 18 kwietnia 2021 roku

Z uwagi na wzrost zachorowań w kraju, wprowadzamy naukę zdalną dla wszystkich uczniów szkoły podstawowej.
Dla uczniów z klas I–III, których rodzice pracują w podmiotach leczniczych lub wykonują zadania publiczne w związku ze zwalczaniem COVID-19, możemy zorganizować opiekę świetlicową oraz zajęcia zdalne na terenie szkoły. Warunkiem jest uzasadniony wniosek rodziców.

Jeśli uczeń nie ma możliwości odbywania nauki zdalnej w domu (z różnych przyczyn), będzie miał możliwość uczestniczenia w zajęciach w szkole.
Masz pozytywny test na koronawirusa? Kliknij i zobacz, co dalej!

PROCEDURY OBOWIĄZUJĄCE W SZKOLE PODCZAS EPIDEMII COVID-19!

Światowy Dzień Sybiraka (wrzesień 2017)

17 września 2017 roku w Brodnicy był obchodzony Światowy Dzień Sybiraka. W uroczystościach, zorganizowanych w Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego przy ulicy Karbowskiej, wzięła udział delegacja uczniów klas VII z naszej szkoły. W skład delegacji weszli członkowie Koła Historycznego i Koła Przyjaciół Książki wraz z opiekunkami - panią Zytą Nagórską i panią Aleksandrą Lechowicz.
Udział w obchodach święta był kontynuacją nawiązanej wcześniej współpracy z prezesem Koła Sybiraków - panem Jarosławem Michałowskim.

Uczniowie złożyli wiązankę kwiatów przy Obelisku Zesłańców Sybiru. Zwiedzili także Izbę Pamięci, w której obejrzeli eksponaty związane ze wstrząsającymi wydarzeniami, których bohaterami byli brodniczanie.
Dodatkowo uczniowie zostali zaproszeni do auli szkoły, gdzie podziwiali część artystyczną związana tematycznie ze Świętem Sybiraków. Jednym słowem była to niezwykła lekcja historii, która pozostanie na długo w ich pamięci.