::: Nabór stypendystów na rok szkolny 2021/2022 do projektu pn. „Prymus Pomorza i Kujaw” :::

::: Szczepienia dla uczniów w wieku 12-18 lat :::

::: Instrukcja logowania - dotycząca kont uczniów na "Google Classroom" :::
OBIADY W SZKOLE
Zamówienia można składać pod numerem 508 069 737. Tygodniowe menu jest dostępne w bufecie szkolnym i na stronie FB Bufet Szkolny SP4 Brodnica
NOSZENIE MASECZEK W SZKOLE
Zgodnie z przyjętymi procedurami, uczniowie są zobowiązani do noszenia maseczek w częściach wspólnych szkoły, natomiast podczas obecności na lekcjach, czy na przerwach na powietrzu, nie ma takiego wymogu.
Szczęśliwe numerki
poniedziałek, 20.IX.2021
wtorek, 21.IX.2021
środa, 22.IX.2021
czwartek, 23.IX.2021
piątek, 24.IX.2021

Światowy Dzień Sybiraka (wrzesień 2017)

17 września 2017 roku w Brodnicy był obchodzony Światowy Dzień Sybiraka. W uroczystościach, zorganizowanych w Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego przy ulicy Karbowskiej, wzięła udział delegacja uczniów klas VII z naszej szkoły. W skład delegacji weszli członkowie Koła Historycznego i Koła Przyjaciół Książki wraz z opiekunkami - panią Zytą Nagórską i panią Aleksandrą Lechowicz.
Udział w obchodach święta był kontynuacją nawiązanej wcześniej współpracy z prezesem Koła Sybiraków - panem Jarosławem Michałowskim.

Uczniowie złożyli wiązankę kwiatów przy Obelisku Zesłańców Sybiru. Zwiedzili także Izbę Pamięci, w której obejrzeli eksponaty związane ze wstrząsającymi wydarzeniami, których bohaterami byli brodniczanie.
Dodatkowo uczniowie zostali zaproszeni do auli szkoły, gdzie podziwiali część artystyczną związana tematycznie ze Świętem Sybiraków. Jednym słowem była to niezwykła lekcja historii, która pozostanie na długo w ich pamięci.