Rekrutacja do szkoły i przedszkola na rok szkolny 2021/2022
OD 25.03.2021 r. - BIBLIOTEKA CZYNNA TYLKO ZDALNIE !

NOWE ZMIANY W NAUCZANIU
obowiązujące od 22 marca do 18 kwietnia 2021 roku

Z uwagi na wzrost zachorowań w kraju, wprowadzamy naukę zdalną dla wszystkich uczniów szkoły podstawowej.
Dla uczniów z klas I–III, których rodzice pracują w podmiotach leczniczych lub wykonują zadania publiczne w związku ze zwalczaniem COVID-19, możemy zorganizować opiekę świetlicową oraz zajęcia zdalne na terenie szkoły. Warunkiem jest uzasadniony wniosek rodziców.

Jeśli uczeń nie ma możliwości odbywania nauki zdalnej w domu (z różnych przyczyn), będzie miał możliwość uczestniczenia w zajęciach w szkole.
Masz pozytywny test na koronawirusa? Kliknij i zobacz, co dalej!

PROCEDURY OBOWIĄZUJĄCE W SZKOLE PODCZAS EPIDEMII COVID-19!

FILMY

Aktualnie w naszej filmotece jest 125 filmów !
Wszystkie nagrania zamieszczane na stronie można otrzymać w naszej szkole, zgłaszając się do sekretariatu ze swoim nośnikiem, np. płytą DVD lub pendrivem.

INFO Wszystkie filmy są przekazywane bezpłatnie!

W przypadku wystąpienia problemów podczas próby odtwarzania, należy zainstalować u siebie darmowy pakiet kodeków, np. K-Lite Codeck Pack, który można pobrać TUTAJ (na stronie klikamy link "Mirror 1" lub "Mirror 2")