::: Nabór stypendystów na rok szkolny 2021/2022 do projektu pn. „Prymus Pomorza i Kujaw” :::

::: Szczepienia dla uczniów w wieku 12-18 lat :::

::: Instrukcja logowania - dotycząca kont uczniów na "Google Classroom" :::
OBIADY W SZKOLE
Zamówienia można składać pod numerem 508 069 737. Tygodniowe menu jest dostępne w bufecie szkolnym i na stronie FB Bufet Szkolny SP4 Brodnica
NOSZENIE MASECZEK W SZKOLE
Zgodnie z przyjętymi procedurami, uczniowie są zobowiązani do noszenia maseczek w częściach wspólnych szkoły, natomiast podczas obecności na lekcjach, czy na przerwach na powietrzu, nie ma takiego wymogu.
Szczęśliwe numerki
poniedziałek, 20.IX.2021
wtorek, 21.IX.2021
środa, 22.IX.2021
czwartek, 23.IX.2021
piątek, 24.IX.2021

Warsztaty fizyczne i chemiczne w Toruniu (październik 2019)

W dniu 24 października 2019 roku grupa uczniów z klas VII i VIII, pod opieką pani Agnieszki Wiśniewskiej i Ewy Stasiak, pojechała na wycieczkę do Torunia w ramach projektu edukacyjnego, a ściślej mówiąc - w nagrodę za wykonanie przyrządów fizycznych lub projektu domowej gaśnicy.
W pierwszej części wyprawy uczniowie uczestniczyli w warsztatach fizycznych na wydziale Fizyki, Astronomii i Informatyki. Były to warsztaty teoretyczno-pokazowe, na których dowiedzieli się o wielu ciekawych zjawiskach zachodzących na ziemi i w kosmosie. Poznali także nazwiska wielkich uczonych, ich osiągnięciach oraz mogli wziąć udział w doświadczeniach potwierdzających te zjawiska.
W drugiej części uczniowie brali udział w warsztatach chemicznych, które odbywały się w "Centrum Chemii w Małej Skali", także w Toruniu. Podczas tych warsztatów - w parach - wykonywali doświadczenia np. otrzymywania tlenu, wodoru, a także sprawdzali, jak zabarwiają się wskaźniki w różnych środowiskach. Wyniki tych doświadczeń zostały omówione przez osoby prowadzące warsztaty.