Rekrutacja do szkoły i przedszkola na rok szkolny 2021/2022
OD 25.03.2021 r. - BIBLIOTEKA CZYNNA TYLKO ZDALNIE !

NOWE ZMIANY W NAUCZANIU
obowiązujące od 22 marca do 18 kwietnia 2021 roku

Z uwagi na wzrost zachorowań w kraju, wprowadzamy naukę zdalną dla wszystkich uczniów szkoły podstawowej.
Dla uczniów z klas I–III, których rodzice pracują w podmiotach leczniczych lub wykonują zadania publiczne w związku ze zwalczaniem COVID-19, możemy zorganizować opiekę świetlicową oraz zajęcia zdalne na terenie szkoły. Warunkiem jest uzasadniony wniosek rodziców.

Jeśli uczeń nie ma możliwości odbywania nauki zdalnej w domu (z różnych przyczyn), będzie miał możliwość uczestniczenia w zajęciach w szkole.
Masz pozytywny test na koronawirusa? Kliknij i zobacz, co dalej!

PROCEDURY OBOWIĄZUJĄCE W SZKOLE PODCZAS EPIDEMII COVID-19!

Warsztaty fizyczne i chemiczne w Toruniu (październik 2019)

W dniu 24 października 2019 roku grupa uczniów z klas VII i VIII, pod opieką pani Agnieszki Wiśniewskiej i Ewy Stasiak, pojechała na wycieczkę do Torunia w ramach projektu edukacyjnego, a ściślej mówiąc - w nagrodę za wykonanie przyrządów fizycznych lub projektu domowej gaśnicy.
W pierwszej części wyprawy uczniowie uczestniczyli w warsztatach fizycznych na wydziale Fizyki, Astronomii i Informatyki. Były to warsztaty teoretyczno-pokazowe, na których dowiedzieli się o wielu ciekawych zjawiskach zachodzących na ziemi i w kosmosie. Poznali także nazwiska wielkich uczonych, ich osiągnięciach oraz mogli wziąć udział w doświadczeniach potwierdzających te zjawiska.
W drugiej części uczniowie brali udział w warsztatach chemicznych, które odbywały się w "Centrum Chemii w Małej Skali", także w Toruniu. Podczas tych warsztatów - w parach - wykonywali doświadczenia np. otrzymywania tlenu, wodoru, a także sprawdzali, jak zabarwiają się wskaźniki w różnych środowiskach. Wyniki tych doświadczeń zostały omówione przez osoby prowadzące warsztaty.