::: GODZINY OTWARCIA BIBLIOTEKI SZKOLNEJ :::

::: Apel Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Brodnicy :::
Starosty Brodnickiego i Dyrektora Zespołu Opieki Zdrowotnej w Brodnicy

::: Nabór stypendystów na rok szkolny 2021/2022 do projektu pn. „Prymus Pomorza i Kujaw” :::

::: Szczepienia dla uczniów w wieku 12-18 lat :::

::: Instrukcja logowania - dotycząca kont uczniów na "Google Classroom" :::
OBIADY W SZKOLE
Zamówienia można składać pod numerem 508 069 737. Tygodniowe menu jest dostępne w bufecie szkolnym i na stronie FB Bufet Szkolny SP4 Brodnica
NOSZENIE MASECZEK W SZKOLE
Zgodnie z przyjętymi procedurami, uczniowie są zobowiązani do noszenia maseczek w częściach wspólnych szkoły, natomiast podczas obecności na lekcjach, czy na przerwach na powietrzu, nie ma takiego wymogu.

Warsztaty Samorządu Uczniowskiego (listopad 2017)

20 listopada 2017 roku członkowie Samorządu Uczniowskiego brali udział w warsztatach dotyczących kompetencji kluczowych w uczeniu się przez całe życie, które prowadziła pani Zyta Nagórska, pani Małgorzata Czaplicka i pani Urszula Stecka.
Uczestnicy mieli okazję dowiedzieć się m.in. jaka jest misja szkoły, co robić i jak postępować, aby osiągnąć zamierzony cel z korzyścią dla wszystkich oraz wybrali kompetencje kluczowe, które będą kształcone w naszej szkole, czyli kompetencje:
  • matematyczne, naukowo-techniczne,
  • inicjatywość i przedsiębiorczość.

ZDJĘcia