Rekrutacja do szkoły i przedszkola na rok szkolny 2021/2022
OD 25.03.2021 r. - BIBLIOTEKA CZYNNA TYLKO ZDALNIE !

NOWE ZMIANY W NAUCZANIU
obowiązujące od 22 marca do 18 kwietnia 2021 roku

Z uwagi na wzrost zachorowań w kraju, wprowadzamy naukę zdalną dla wszystkich uczniów szkoły podstawowej.
Dla uczniów z klas I–III, których rodzice pracują w podmiotach leczniczych lub wykonują zadania publiczne w związku ze zwalczaniem COVID-19, możemy zorganizować opiekę świetlicową oraz zajęcia zdalne na terenie szkoły. Warunkiem jest uzasadniony wniosek rodziców.

Jeśli uczeń nie ma możliwości odbywania nauki zdalnej w domu (z różnych przyczyn), będzie miał możliwość uczestniczenia w zajęciach w szkole.
Masz pozytywny test na koronawirusa? Kliknij i zobacz, co dalej!

PROCEDURY OBOWIĄZUJĄCE W SZKOLE PODCZAS EPIDEMII COVID-19!

Warsztaty Samorządu Uczniowskiego (listopad 2017)

20 listopada 2017 roku członkowie Samorządu Uczniowskiego brali udział w warsztatach dotyczących kompetencji kluczowych w uczeniu się przez całe życie, które prowadziła pani Zyta Nagórska, pani Małgorzata Czaplicka i pani Urszula Stecka.
Uczestnicy mieli okazję dowiedzieć się m.in. jaka jest misja szkoły, co robić i jak postępować, aby osiągnąć zamierzony cel z korzyścią dla wszystkich oraz wybrali kompetencje kluczowe, które będą kształcone w naszej szkole, czyli kompetencje:
  • matematyczne, naukowo-techniczne,
  • inicjatywość i przedsiębiorczość.

ZDJĘcia