STYPENDIUM dla UCZNIÓW ze średnią ocen co najmniej 5,50
Treść uchwały Rady Miejskiej w Brodnicy dotyczącej stypendium
Wniosek o przyznanie stypendium za wyniki w nauce
OBIADY W SZKOLE - Aktualizacja ceny od 3 października 2022 roku (wymagane nowe oświadczenie)
Od roku szkolnego 2022/2023 obowiązują nowe zasady korzystania z obiadów w szkole. Szczegółowy opis znajduje się w menu ŻYWIENIE

Warsztaty Samorządu Uczniowskiego (listopad 2017)

20 listopada 2017 roku członkowie Samorządu Uczniowskiego brali udział w warsztatach dotyczących kompetencji kluczowych w uczeniu się przez całe życie, które prowadziła pani Zyta Nagórska, pani Małgorzata Czaplicka i pani Urszula Stecka.
Uczestnicy mieli okazję dowiedzieć się m.in. jaka jest misja szkoły, co robić i jak postępować, aby osiągnąć zamierzony cel z korzyścią dla wszystkich oraz wybrali kompetencje kluczowe, które będą kształcone w naszej szkole, czyli kompetencje:
  • matematyczne, naukowo-techniczne,
  • inicjatywość i przedsiębiorczość.

ZDJĘcia