STYPENDIUM dla UCZNIÓW ze średnią ocen co najmniej 5,50
Treść uchwały Rady Miejskiej w Brodnicy dotyczącej stypendium
Wniosek o przyznanie stypendium za wyniki w nauce
OBIADY W SZKOLE - Aktualizacja ceny od 3 października 2022 roku (wymagane nowe oświadczenie)
Od roku szkolnego 2022/2023 obowiązują nowe zasady korzystania z obiadów w szkole. Szczegółowy opis znajduje się w menu ŻYWIENIE

"Dzień Dziecka" w klasach I-III (czerwiec 2009)

Obchody "Dnia Dziecka" w klasach I-III zostały otwarte przez panią wicedyrektor Danutę Dobrzalską, która złożyła wszystkim dzieciom życzenia i wręczyła dyplomy wraz z nagrodami uczestnikom konkursu pt. "Recytacji Wyrazów Trudnych Brzmieniowo", który odbył się w maju 2009 roku.

Po zakończeniu części oficjalnej, dzieci mogły zobaczyć krótki film oraz zacząć zabawę na wspólnej dyskotece, która po uśmiechach na twarzy okazała się bardzo udana.
A dla wszystkich roztańczonych panie wychowawczynie wraz z rodzicami przygotowały w salach lekcyjnych słodki poczęstunek.

ZDJĘcia