INFORMACJE !
Wychodząc na przeciw potrzebom, organizujemy pod koniec każdego półrocza dyżur nauczycieli dla rodziców w następujących terminach: 9 stycznia i 21 maja 2020 roku, w godzinach 16:00-18:00.

Kliknij i przeczytaj, co robimy z Twoimi składkami na Radę Rodziców.

"Dzień Dziecka" w klasach I-III (czerwiec 2009)

Obchody "Dnia Dziecka" w klasach I-III zostały otwarte przez panią wicedyrektor Danutę Dobrzalską, która złożyła wszystkim dzieciom życzenia i wręczyła dyplomy wraz z nagrodami uczestnikom konkursu pt. "Recytacji Wyrazów Trudnych Brzmieniowo", który odbył się w maju 2009 roku.

Po zakończeniu części oficjalnej, dzieci mogły zobaczyć krótki film oraz zacząć zabawę na wspólnej dyskotece, która po uśmiechach na twarzy okazała się bardzo udana.
A dla wszystkich roztańczonych panie wychowawczynie wraz z rodzicami przygotowały w salach lekcyjnych słodki poczęstunek.

ZDJĘcia