::: Nabór stypendystów na rok szkolny 2021/2022 do projektu pn. „Prymus Pomorza i Kujaw” :::

::: Szczepienia dla uczniów w wieku 12-18 lat :::

::: Instrukcja logowania - dotycząca kont uczniów na "Google Classroom" :::
OBIADY W SZKOLE
Zamówienia można składać pod numerem 508 069 737. Tygodniowe menu jest dostępne w bufecie szkolnym i na stronie FB Bufet Szkolny SP4 Brodnica
NOSZENIE MASECZEK W SZKOLE
Zgodnie z przyjętymi procedurami, uczniowie są zobowiązani do noszenia maseczek w częściach wspólnych szkoły, natomiast podczas obecności na lekcjach, czy na przerwach na powietrzu, nie ma takiego wymogu.
Szczęśliwe numerki
poniedziałek, 20.IX.2021
wtorek, 21.IX.2021
środa, 22.IX.2021
czwartek, 23.IX.2021
piątek, 24.IX.2021

"Dzień Liczby Pi" (marzec 2018)

Dnia 14 marca 2018 roku świętowaliśmy w naszej szkole "Dzień Liczby Pi". To międzynarodowe święto obchodzone w wielu krajach, a dzień w którym je ustanowiono nie jest przypadkowym, gdyż to właśnie 14 marca nawiązuje do liczby Pi, prezentując jej początkową wartość 3,14.
Tego dnia Maciej Sokołowski, Szymon Sobieszyński, Mateusz Pachnik, Filip Rozwadowski oraz Oskar Wiśniewski z klasy 4c na cześć liczby Pi recytowali wiersze, a uczniowie klas siódmych wzięli udział w specjalnym konkursie.
W zespołach czteroosobowych, składających się z uczniów o najlepszych średnich ocen z matematyki w I semestrze, pracowali nad następującymi zadaniami:
  • PI - RECYTACJA
  • PI - OKRZYK MATEMATYCZNY
  • PI - MILIONERZY (quiz)
  • PI - PLAKAT
  • PI - POKAZ MODY
SKŁADY ZESPOŁÓW
7a 7b 7c
Kamil Dobies, Maciej Radaszewski, Kacper Ronowicz, Dominik Wiśniewski
Natalia Cieszyńska, Weronika Grochowska, Klaudia Piontkowska, Adam Szeliga
Klaudia Kazaniecka, Oliwia Sierocińska, Szymon Szczepański, Małgorzata Werner

Rekord szkoły w recytacji rozwinięcia dziesiętnego liczby Pi ustanowił uczeń klasy 7a - Kamil Dobies, wymieniając 236 miejsc po przecinku!

Nie zabrakło również odpowiedniego poczęstunku, a także informacji w szkole o obchodzonym święcie liczby Pi. Cały konkurs i rozgrywki matematyczne wygrała klasa 7c.
Impreza została zorganizowana przez klasę 4c oraz wychowawcę p. Małgorzatę Tambowcew.