ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2021/2022
Zakończenie roku szkolnego 2021/2022 odbędzie się 24 czerwca 2022 roku, o następujących godzinach:

klasy godzina gdzie
VIII 8:00 sala gimnastyczna
IV-VII 10:00 boisko
I-III 11:00 boisko
STYPENDIUM dla UCZNIÓW ze średnią ocen co najmniej 5,50
Treść uchwały Rady Miejskiej w Brodnicy dotyczącej stypendium
Wniosek o przyznanie stypendium za wyniki w nauce
OBIADY W SZKOLE
Zamówienia można składać pod numerem 508 069 737. Tygodniowe menu jest dostępne w bufecie szkolnym i na stronie FB Bufet Szkolny SP4 Brodnica

"Dzień Liczby Pi" (marzec 2018)

Dnia 14 marca 2018 roku świętowaliśmy w naszej szkole "Dzień Liczby Pi". To międzynarodowe święto obchodzone w wielu krajach, a dzień w którym je ustanowiono nie jest przypadkowym, gdyż to właśnie 14 marca nawiązuje do liczby Pi, prezentując jej początkową wartość 3,14.
Tego dnia Maciej Sokołowski, Szymon Sobieszyński, Mateusz Pachnik, Filip Rozwadowski oraz Oskar Wiśniewski z klasy 4c na cześć liczby Pi recytowali wiersze, a uczniowie klas siódmych wzięli udział w specjalnym konkursie.
W zespołach czteroosobowych, składających się z uczniów o najlepszych średnich ocen z matematyki w I semestrze, pracowali nad następującymi zadaniami:
  • PI - RECYTACJA
  • PI - OKRZYK MATEMATYCZNY
  • PI - MILIONERZY (quiz)
  • PI - PLAKAT
  • PI - POKAZ MODY
SKŁADY ZESPOŁÓW
7a 7b 7c
Kamil Dobies, Maciej Radaszewski, Kacper Ronowicz, Dominik Wiśniewski
Natalia Cieszyńska, Weronika Grochowska, Klaudia Piontkowska, Adam Szeliga
Klaudia Kazaniecka, Oliwia Sierocińska, Szymon Szczepański, Małgorzata Werner

Rekord szkoły w recytacji rozwinięcia dziesiętnego liczby Pi ustanowił uczeń klasy 7a - Kamil Dobies, wymieniając 236 miejsc po przecinku!

Nie zabrakło również odpowiedniego poczęstunku, a także informacji w szkole o obchodzonym święcie liczby Pi. Cały konkurs i rozgrywki matematyczne wygrała klasa 7c.
Impreza została zorganizowana przez klasę 4c oraz wychowawcę p. Małgorzatę Tambowcew.