Rekrutacja do szkoły i przedszkola na rok szkolny 2021/2022
OD 25.03.2021 r. - BIBLIOTEKA CZYNNA TYLKO ZDALNIE !

NOWE ZMIANY W NAUCZANIU
obowiązujące od 22 marca do 18 kwietnia 2021 roku

Z uwagi na wzrost zachorowań w kraju, wprowadzamy naukę zdalną dla wszystkich uczniów szkoły podstawowej.
Dla uczniów z klas I–III, których rodzice pracują w podmiotach leczniczych lub wykonują zadania publiczne w związku ze zwalczaniem COVID-19, możemy zorganizować opiekę świetlicową oraz zajęcia zdalne na terenie szkoły. Warunkiem jest uzasadniony wniosek rodziców.

Jeśli uczeń nie ma możliwości odbywania nauki zdalnej w domu (z różnych przyczyn), będzie miał możliwość uczestniczenia w zajęciach w szkole.
Masz pozytywny test na koronawirusa? Kliknij i zobacz, co dalej!

PROCEDURY OBOWIĄZUJĄCE W SZKOLE PODCZAS EPIDEMII COVID-19!

Instrukcje, programy i inne
pobrania: 317  |  rozmiar pliku: 21.39 MB      Pobierz
Program do nagrywania i edycji dźwięku z obsługą wielu ścieżek. Możliwości edycji obejmują przycinanie, sklejanie, miksowanie i nakładanie na ścieżki różnych efektów.

Dzięki zewnętrznym bibliotekom i wtyczkom może pracować z dodatkowymi formatami dźwięku:
  • LAME - wtyczka umożliwiająca eksport dźwięku do formatu MP3
  • FFmpeg - biblioteka umożliwiająca pracę z dźwiękiem m.in. w formacie M4A
System operacyjnyWindows 7/8/10
pobrania: 311  |  rozmiar pliku: 134.01 MB      Pobierz
Zbiór bezpłatnych aplikacji firmy Microsoft do obsługi m.in. zdjęć, filmów i poczty e-mai. W pakiecie znajdują się m.in. takie programy, jak: "Galeria fotografii systemu Windows", "Windows Movie Maker", czy "Poczta usługi Windows Live".

UWAGA ! Od wersji systemu Windows 10 program do tworzenia i edycji filmów "Windows Movie Maker" został zastąpiony aplikacją "Zdjęcia", jednak wciąż można instalować i korzystać ze starszego rozwiązania oprogramowania.

System operacyjnyWindows 7/8/10
pobrania: 804  |  rozmiar pliku: 41.46 MB      Pobierz
Pakiet K-Lite Codec Pack to zbiór kodeków VFW/ACM, filtrów DirectShow i kilku innych narzędzi umożliwiających odtwarzanie wielu formatów plików audio i wideo.

System operacyjnyWindows Vista/7/8/10
pobrania: 563  |  rozmiar pliku: 63.88 MB      Pobierz
Bezpłatny program antywirusowy do użytku domowego.

Licencjabezpłatna, z wyłączeniem zastosowań komercyjnych (aby aktywować program, należy utworzyć darmowe konto)
System operacyjnyWindows XP/Vista/7/8/10
Pokaż na stronie