• 56 49-861-25
  • sp4brodnica700@op.pl
  • Sekretariat czynny w godzinach 7:30-15:30 (pn, śr-pt) / 8:00-16:00 (wt)
           
Szkoła Podstawowa nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi
im. 700-lecia Brodnicy w Brodnicy
ul. Nowa 34, 87-300 Brodnica (woj. kujawsko-pomorskie)
Szczęśliwe numerki
poniedziałek, 19.XI.2018
12
wtorek, 20.XI.2018
1
środa, 21.XI.2018
5
czwartek, 22.XI.2018
11
piątek, 23.XI.2018
20

Lektury szkolne

dla klas I-III
  • H. Ch. Andersen, „Baśnie”
  • J. Brzechwa, „Brzechwa dzieciom”
  • Cz. Centkiewicz, „Zaczarowana zagroda”
  • W. Cichoń, „Cukierku, ty łobuzie”
  • A. Frączek, „Rany Julek. O tym, jak Julian Tuwim został poetą”
  • M. Jaworczakowa, „Oto jest Kasia”
  • G. Kasdepke, „ Detektyw Pozytywka”
  • B. Kosmowska, „ Dziewczynka z parku”
  • M. Kruger, „Karolcia”
  • A. Lingren, „Dzieci z Bullerbyn”
  • H. Lofting, „Doktor Dolittle i jego zwierzęta”
  • M. Pałasz, „Sposób na Elfa”
  • J. Papuzińska, „Asiunia”
  • D. Parlak, „Kapelusz pani Wrony”
  • R. Pisarski, „O psie, który jeździł koleją”
  • J. Porazińska, „Pamiętnik Czarnego Noska”
  • M. Terlikowska, „Drzewo do samego nieba”
  • J. Tuwim, „Wiersze dla dzieci”
  • B. Tylicka, „O krakowskich psach i kleparskich kotach”
  • Ł. Wierzbicki, „Afryka Kazika”
  • Ł. Wierzbicki, „Dziadek i niedźwiadek”
dla klas IV-VI
  • J. Brzechwa, „Akademia Pana Kleksa”
  • J. Christa, „Kajko i Kokosz”
  • R. Gościnny, J. Sempe, „Mikołajek”
  • R. Kosik, „Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi”
  • C. S.Lewis, „Opowieści z Narnii”
  • F. Molnar, „Chłopcy z Placu Broni”
  • B. Prus, „ Katarynka”
  • J. Tolkien, „Hobbit”
  • H. Sienkiewicz, „W pustyni i w puszczy”
  • A. Bahdaj, „Kapelusz za 100 tysięcy”
  • F. H. Burnett, „Tajemniczy ogród”
  • A. Maleszka, „Magiczne drzewo”
  • M. Musierowicz, „Kłamczucha”
  • L. M. Montgomery, „Ania z Zielonego drzewa”
  • E. Niziurski, „Sposób na Alcybiadesa”
  • A. Szklarski - wybrana powieść o Tomku
  • M. Twain, „Przygody Tomka Sawyera”
  • wybrane legendy polskie
  • wybrane baśnie polskie
  • Biblia – wybrane przypowieści
dla klas VII-VIII
  • Ch. Dickens, „Opowieść wigilijna”
  • A. Fredro, „Zemsta”
  • A. de Saint Exupery, „Mały Książę”
  • J. Słowacki, „Balladyna”
  • E. Schmidt, „Oskar i pani Róża”
  • A. Kamiński, „Kamienie na szaniec”
  • H. Sienkiewicz, „Quo vadis”
  • H. Sienkiewicz, „Latarnik”
  • A. Mickiewicz, „Pan Tadeusz”
  • S. Żeromski, „Syzyfowe prace”
  • S. Mrożek, „Artysta”
  • M. Wańkowicz, „Ziele na kraterze” (fragm.)
  • A. Christie, „ Morderstwo w Orient Expressie”
  • E. Hemingway, “Stary człowiek I morze”

Dla uczniów

Dla rodziców

STATYSTYKA

0.png0.png8.png0.png9.png5.png6.png
Dzisiaj129
Wczoraj204
Ten miesiąc3890
10
TERAZ OBECNI
Losowo wybrane 

KANGUR MATEMATYCZNY

Wyszukiwarka