STYPENDIUM dla UCZNIÓW ze średnią ocen co najmniej 5,50
Treść uchwały Rady Miejskiej w Brodnicy dotyczącej stypendium
Wniosek o przyznanie stypendium za wyniki w nauce
OBIADY W SZKOLE - Aktualizacja ceny od 3 października 2022 roku (wymagane nowe oświadczenie)
Od roku szkolnego 2022/2023 obowiązują nowe zasady korzystania z obiadów w szkole. Szczegółowy opis znajduje się w menu ŻYWIENIE

"Prima Aprilis" w klasie 3B (kwiecień 2008)

Uczniowie klasy 3B wraz ze swoją wychowawczynią postanowili dzień 1 kwietnia spędzić inaczej niż zwykle. Po lekcjach spotkali się ponownie na wspólnej zabawie.

Podczas dyskoteki nie zabrakło dowcipów i skeczy. Odbył się konkurs na najbardziej fikuśny strój, na najbardziej odlotową fryzurę oraz na najlepszy taniec solo w wykonaniu dziewcząt i chłopców.
Najwięcej śmiechu dostarczył konkurs jedzenia kiślu, podczas którego kolega z zasłoniętymi oczami, karmił kolegę siedzącego naprzeciw. Wszyscy mieli wysmarowane nosy i policzki.
Zabawa była super, ale jak zwykle skończyła się za prędko.