INFORMACJE !
Wychodząc na przeciw potrzebom, organizujemy pod koniec każdego półrocza dyżur nauczycieli dla rodziców w następujących terminach: 9 stycznia i 21 maja 2020 roku, w godzinach 16:00-18:00.

Kliknij i przeczytaj, co robimy z Twoimi składkami na Radę Rodziców.

"Prima Aprilis" w klasie 3B (kwiecień 2008)

Uczniowie klasy 3B wraz ze swoją wychowawczynią postanowili dzień 1 kwietnia spędzić inaczej niż zwykle. Po lekcjach spotkali się ponownie na wspólnej zabawie.

Podczas dyskoteki nie zabrakło dowcipów i skeczy. Odbył się konkurs na najbardziej fikuśny strój, na najbardziej odlotową fryzurę oraz na najlepszy taniec solo w wykonaniu dziewcząt i chłopców.
Najwięcej śmiechu dostarczył konkurs jedzenia kiślu, podczas którego kolega z zasłoniętymi oczami, karmił kolegę siedzącego naprzeciw. Wszyscy mieli wysmarowane nosy i policzki.
Zabawa była super, ale jak zwykle skończyła się za prędko.