• 56 49-861-25
  • sp4brodnica700@op.pl
  • Sekretariat czynny w godzinach 7:30-15:30 (pn, śr-pt) / 8:00-16:00 (wt)

Kompleks boisk sportowych "Orlik"

W naszej szkole znajduje się kompleks boisk sportowych "Moje boisko - ORLIK 2012", w którego skład wchodzą następujące obiekty:
  • boisko do piłki nożnej,
  • boisko do piłki ręcznej, koszykówki i tenisa ziemnego,
  • pomieszczenie socjalne.
Z boisk można korzystać bezpłatnie w wyznaczonych terminach, po wcześniejszym kontakcie z Trenerem Środowiskowym:
  • od poniedziałku do piątku
    1. od godziny 8:00 do 16:00 – pierwszeństwo korzystania z boisk mają uczniowie Szkoły Podstawowej nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi im. 700-lecia Brodnicy,
    2. od godziny 16:30 do 21:00 – obiekt dostępny dla wszystkich chętnych, z zastrzeżeniem pierwszeństwa dla grup zorganizowanych w organizacjach szkolnych, pozaszkolnych, zespołach i klubach sportowych.
  • w sobotę i w niedzielę – kompleks przeznaczony wyłącznie na zawody i turnieje uczniowskie.
W sprawie rezerwacji dowolnego boiska prosimy o kontakt z Trenerem Środowiskowym podczas dyżurów na obiekcie lub telefonicznie – 507 871 314.

Wszyscy korzystający z obiektu są zobowiązani do bezwzględnego przestrzegania regulaminu, przepisów ppoż. i bhp oraz stosowania się do poleceń Trenera Środowiskowego!

Pełna treść regulaminu znajduje się w poniższym załączniku.

Załączniki
Pobierz plik (REGULAMIN ORLIK-2012.pdf) REGULAMIN KORZYSTANIA Z KOMPLEKSU BOISK SPORTOWYCH „Moje boisko – ORLIK 2012”

Plik PDF jest dokumentem, który moża otworzyć programem Adobe Reader
Plik PPS jest prezentacją, którą moża otworzyć programem PowerPoint Viewer