Rekrutacja do szkoły i przedszkola na rok szkolny 2021/2022
OD 25.03.2021 r. - BIBLIOTEKA CZYNNA TYLKO ZDALNIE !

NOWE ZMIANY W NAUCZANIU
obowiązujące od 22 marca do 18 kwietnia 2021 roku

Z uwagi na wzrost zachorowań w kraju, wprowadzamy naukę zdalną dla wszystkich uczniów szkoły podstawowej.
Dla uczniów z klas I–III, których rodzice pracują w podmiotach leczniczych lub wykonują zadania publiczne w związku ze zwalczaniem COVID-19, możemy zorganizować opiekę świetlicową oraz zajęcia zdalne na terenie szkoły. Warunkiem jest uzasadniony wniosek rodziców.

Jeśli uczeń nie ma możliwości odbywania nauki zdalnej w domu (z różnych przyczyn), będzie miał możliwość uczestniczenia w zajęciach w szkole.
Masz pozytywny test na koronawirusa? Kliknij i zobacz, co dalej!

PROCEDURY OBOWIĄZUJĄCE W SZKOLE PODCZAS EPIDEMII COVID-19!

Zajęcia fizyczno-chemiczne (kwiecień 2018)

W dniach 18 i 24 kwietnia 2018 roku uczniowie z klas IV, V i VII brali udział w zajęciach fizyczno-chemicznych.

Na początek, w dniu 18 kwietnia siódmoklasiści z koła fizyczno-chemicznego prowadzonego przez panią Agnieszkę Wiśniewską, wykonywali doświadczenia ze wskaźnikami. Pierwsze doświadczenie polegało na sprawdzeniu zachowania się wskaźników w różnych środowiskach. W drugim doświadczeniu badano odczyn różnych produktów z życia codziennego w oparciu o wcześniejsze zabarwienia wskaźników.
ZDJĘCIA
Następnie w dniu 24 kwietnia uczniowie klas IV, V i VII brali udział w warsztatach "Chemii małej skali" prowadzonych przez panią Darię Mrozińską i panią Justynę Marciniak z Torunia, gdzie wykonywali doświadczenia chemiczne, a w części pokazowej wybrani uczniowie uczestniczyli w efektownych pokazach chemicznych, które odbywały się na sali gimnastycznej.
ZDJĘCIA