STYPENDIUM dla UCZNIÓW ze średnią ocen co najmniej 5,50
Treść uchwały Rady Miejskiej w Brodnicy dotyczącej stypendium
Wniosek o przyznanie stypendium za wyniki w nauce
OBIADY W SZKOLE - Aktualizacja ceny od 3 października 2022 roku (wymagane nowe oświadczenie)
Od roku szkolnego 2022/2023 obowiązują nowe zasady korzystania z obiadów w szkole. Szczegółowy opis znajduje się w menu ŻYWIENIE

Zajęcia fizyczno-chemiczne (kwiecień 2018)

W dniach 18 i 24 kwietnia 2018 roku uczniowie z klas IV, V i VII brali udział w zajęciach fizyczno-chemicznych.

Na początek, w dniu 18 kwietnia siódmoklasiści z koła fizyczno-chemicznego prowadzonego przez panią Agnieszkę Wiśniewską, wykonywali doświadczenia ze wskaźnikami. Pierwsze doświadczenie polegało na sprawdzeniu zachowania się wskaźników w różnych środowiskach. W drugim doświadczeniu badano odczyn różnych produktów z życia codziennego w oparciu o wcześniejsze zabarwienia wskaźników.
ZDJĘCIA
Następnie w dniu 24 kwietnia uczniowie klas IV, V i VII brali udział w warsztatach "Chemii małej skali" prowadzonych przez panią Darię Mrozińską i panią Justynę Marciniak z Torunia, gdzie wykonywali doświadczenia chemiczne, a w części pokazowej wybrani uczniowie uczestniczyli w efektownych pokazach chemicznych, które odbywały się na sali gimnastycznej.
ZDJĘCIA