ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2021/2022
Zakończenie roku szkolnego 2021/2022 odbędzie się 24 czerwca 2022 roku, o następujących godzinach:

klasy godzina gdzie
VIII 8:00 sala gimnastyczna
IV-VII 10:00 boisko
I-III 11:00 boisko
STYPENDIUM dla UCZNIÓW ze średnią ocen co najmniej 5,50
Treść uchwały Rady Miejskiej w Brodnicy dotyczącej stypendium
Wniosek o przyznanie stypendium za wyniki w nauce
OBIADY W SZKOLE
Zamówienia można składać pod numerem 508 069 737. Tygodniowe menu jest dostępne w bufecie szkolnym i na stronie FB Bufet Szkolny SP4 Brodnica

Informacje o przeznaczeniu składek na Radę Rodziców

Dnia 29 września 2021 roku odbyło się spotkanie Rady Rodziców z Dyrektorem Szkoły panem Jackiem Nagórskim. Zgodnie z ustaleniami z zebrania pragniemy uzupełnić naszą stronę internetową o informacje związane z wydatkami ze składek na Radę Rodziców. Przede wszystkim przypominamy, że składka jest dobrowolna i nieobowiązkowa do 40 zł.

NUMER KONTA DO WPŁAT
Bank Spółdzielczy w Brodnicy - 59 9484 1150 0000 0420 2000 0001

Z Państwa składek potrafimy wygospodarować wiele cennych dla uczniów zakupów. Z pieniędzy wpłacanych na Radę Rodziców kupowane są nie tylko nagrody na koniec roku szkolnego dla najlepszych uczniów oraz sportowców, ale także w ostatnich latach zainwestowaliśmy w:
  • mikrofony bezprzewodowe na występy uczniów,
  • kamerę do nagrywania przedstawień (filmy na stronie Szkoły),
  • zakup pomocy dydaktycznych,
  • dekoracje i stroje na przedstawienia,
  • stroje dla pocztu sztandarowego,
  • słodycze dla uczniów na święta okolicznościowe (np. Mikołajki, Dzień Dziecka, itp.),
  • nagrody i organizacja konkursów,
  • zeszyty do kaligrafii dla dzieci,
  • organizację pikników z okazji Dnia Dziecka,
  • pawilony i parasole do organizacji pikników szkolnych,
  • podręczniki do klas dla uczniów w celu odciążenia plecaków.
Praktycznie każdy uczeń korzysta w jakiejś formie z przekazanych na Radę Rodziców pieniędzy. Potrafimy z niedużych środków tworzyć możliwości do realizacji ciekawych inicjatyw. Fundusze wykorzystujemy po to, żeby usprawnić i uprzyjemnić uczniom pobyt w szkole. W związku z tym każda wpłata będzie wykorzystywana dla poprawienia jakości funkcjonowania naszej Szkoły.

Z góry dziękujemy w imieniu naszych uczniów za dokonane wpłaty.