Rekrutacja do szkoły i przedszkola na rok szkolny 2021/2022
OD 25.03.2021 r. - BIBLIOTEKA CZYNNA TYLKO ZDALNIE !

NOWE ZMIANY W NAUCZANIU
obowiązujące od 22 marca do 18 kwietnia 2021 roku

Z uwagi na wzrost zachorowań w kraju, wprowadzamy naukę zdalną dla wszystkich uczniów szkoły podstawowej.
Dla uczniów z klas I–III, których rodzice pracują w podmiotach leczniczych lub wykonują zadania publiczne w związku ze zwalczaniem COVID-19, możemy zorganizować opiekę świetlicową oraz zajęcia zdalne na terenie szkoły. Warunkiem jest uzasadniony wniosek rodziców.

Jeśli uczeń nie ma możliwości odbywania nauki zdalnej w domu (z różnych przyczyn), będzie miał możliwość uczestniczenia w zajęciach w szkole.
Masz pozytywny test na koronawirusa? Kliknij i zobacz, co dalej!

PROCEDURY OBOWIĄZUJĄCE W SZKOLE PODCZAS EPIDEMII COVID-19!

Informacje o przeznaczeniu składek na Radę Rodziców

W czwartek, 10 października 2019 roku odbyło się spotkanie Rady Rodziców z Dyrektorem Szkoły panem Jackiem Nagórskim. Zgodnie z ustaleniami z zebrania pragniemy uzupełnić naszą stronę internetową o informacje związane z wydatkami ze składek na Radę Rodziców. Przede wszystkim przypominamy, że składka jest dobrowolna i nieobowiązkowa do 30 zł.

Wysokość składki od wielu lat nie została w naszej Szkole podniesiona i w tym roku pozostaje nadal bez zmian. Składki nie są zwiększane, ponieważ chcemy dać możliwość wpłaty nawet mniej zamożnym rodzicom uczniów. Z Państwa składek potrafimy wygospodarować wiele cennych dla uczniów zakupów.

Z pieniędzy wpłacanych na Radę Rodziców kupowane są nie tylko nagrody na koniec roku szkolnego dla najlepszych uczniów oraz sportowców, ale także w ostatnich latach zainwestowaliśmy w:
  • mikrofony bezprzewodowe na występy uczniów,
  • kamerę do nagrywania przedstawień (filmy na stronie Szkoły),
  • zakup pomocy dydaktycznych,
  • dekoracje i stroje na przedstawienia,
  • stroje dla pocztu sztandarowego,
  • słodycze dla uczniów na święta okolicznościowe (np. Mikołajki, Dzień Dziecka, itp.),
  • nagrody i organizacja konkursów,
  • zeszyty do kaligrafii dla dzieci,
  • organizację pikników z okazji Dnia Dziecka,
  • pawilony i parasole do organizacji pikników szkolnych,
  • podręczniki do klas dla uczniów w celu odciążenia plecaków.
Praktycznie każdy uczeń korzysta w jakiejś formie z przekazanych na Radę Rodziców pieniędzy. Potrafimy z niedużych środków tworzyć możliwości do realizacji ciekawych inicjatyw. Fundusze wykorzystujemy po to, żeby usprawnić i uprzyjemnić uczniom pobyt w szkole. W związku z tym każda wpłata będzie wykorzystywana dla poprawienia jakości funkcjonowania naszej Szkoły.

Z góry dziękujemy w imieniu naszych uczniów za dokonane wpłaty.