Szczęśliwe numerki
czwartek, 22.X.2020
piątek, 23.X.2020

Informacje o przeznaczeniu składek na Radę Rodziców

W czwartek, 10 października 2019 roku odbyło się spotkanie Rady Rodziców z Dyrektorem Szkoły panem Jackiem Nagórskim. Zgodnie z ustaleniami z zebrania pragniemy uzupełnić naszą stronę internetową o informacje związane z wydatkami ze składek na Radę Rodziców. Przede wszystkim przypominamy, że składka jest dobrowolna i nieobowiązkowa do 30 zł.

Wysokość składki od wielu lat nie została w naszej Szkole podniesiona i w tym roku pozostaje nadal bez zmian. Składki nie są zwiększane, ponieważ chcemy dać możliwość wpłaty nawet mniej zamożnym rodzicom uczniów. Z Państwa składek potrafimy wygospodarować wiele cennych dla uczniów zakupów.

Z pieniędzy wpłacanych na Radę Rodziców kupowane są nie tylko nagrody na koniec roku szkolnego dla najlepszych uczniów oraz sportowców, ale także w ostatnich latach zainwestowaliśmy w:
  • mikrofony bezprzewodowe na występy uczniów,
  • kamerę do nagrywania przedstawień (filmy na stronie Szkoły),
  • zakup pomocy dydaktycznych,
  • dekoracje i stroje na przedstawienia,
  • stroje dla pocztu sztandarowego,
  • słodycze dla uczniów na święta okolicznościowe (np. Mikołajki, Dzień Dziecka, itp.),
  • nagrody i organizacja konkursów,
  • zeszyty do kaligrafii dla dzieci,
  • organizację pikników z okazji Dnia Dziecka,
  • pawilony i parasole do organizacji pikników szkolnych,
  • podręczniki do klas dla uczniów w celu odciążenia plecaków.
Praktycznie każdy uczeń korzysta w jakiejś formie z przekazanych na Radę Rodziców pieniędzy. Potrafimy z niedużych środków tworzyć możliwości do realizacji ciekawych inicjatyw. Fundusze wykorzystujemy po to, żeby usprawnić i uprzyjemnić uczniom pobyt w szkole. W związku z tym każda wpłata będzie wykorzystywana dla poprawienia jakości funkcjonowania naszej Szkoły.

Z góry dziękujemy w imieniu naszych uczniów za dokonane wpłaty.