Rekrutacja do szkoły i przedszkola na rok szkolny 2021/2022
OD 25.03.2021 r. - BIBLIOTEKA CZYNNA TYLKO ZDALNIE !

NOWE ZMIANY W NAUCZANIU
obowiązujące od 22 marca do 18 kwietnia 2021 roku

Z uwagi na wzrost zachorowań w kraju, wprowadzamy naukę zdalną dla wszystkich uczniów szkoły podstawowej.
Dla uczniów z klas I–III, których rodzice pracują w podmiotach leczniczych lub wykonują zadania publiczne w związku ze zwalczaniem COVID-19, możemy zorganizować opiekę świetlicową oraz zajęcia zdalne na terenie szkoły. Warunkiem jest uzasadniony wniosek rodziców.

Jeśli uczeń nie ma możliwości odbywania nauki zdalnej w domu (z różnych przyczyn), będzie miał możliwość uczestniczenia w zajęciach w szkole.
Masz pozytywny test na koronawirusa? Kliknij i zobacz, co dalej!

PROCEDURY OBOWIĄZUJĄCE W SZKOLE PODCZAS EPIDEMII COVID-19!

Spotkania integracyjne przedszkolaków z pierwszoklasistami (listopad 2009)

Dnia 5 listopada 2009 roku przedszkolaki z grupy "0A" pod opieką pani Elżbiety Domin, zorganizowały spotkania zapoznawcze z pierwszoklasistami.

Dzięki spotkaniu, nasi najmłodsi wychowankowie mogli się ze sobą poznać i wspólnie spędzić czas, przeznaczając go na zabawę.

Podczas spotkań goście przedszkolaków mogli skorzystać m.in. z salonu fryzjerskiego, pograć w gry planszowe i kręgle lub pobawić się klockami, lalkami i samochodzikami.