::: Nabór stypendystów na rok szkolny 2021/2022 do projektu pn. „Prymus Pomorza i Kujaw” :::

::: Szczepienia dla uczniów w wieku 12-18 lat :::

::: Instrukcja logowania - dotycząca kont uczniów na "Google Classroom" :::
OBIADY W SZKOLE
Zamówienia można składać pod numerem 508 069 737. Tygodniowe menu jest dostępne w bufecie szkolnym i na stronie FB Bufet Szkolny SP4 Brodnica
NOSZENIE MASECZEK W SZKOLE
Zgodnie z przyjętymi procedurami, uczniowie są zobowiązani do noszenia maseczek w częściach wspólnych szkoły, natomiast podczas obecności na lekcjach, czy na przerwach na powietrzu, nie ma takiego wymogu.
Szczęśliwe numerki
poniedziałek, 20.IX.2021
wtorek, 21.IX.2021
środa, 22.IX.2021
czwartek, 23.IX.2021
piątek, 24.IX.2021

"Dzień Dziecka" w klasach IV-VI (czerwiec 2010)

Tym razem obchody "Dnia Dziecka" przyjęły większy rozmach, co było spowodowane zgłoszeniem szkoły do konkursu na najlepszy festyn sportowo-rekreacyjny pod hasłem "Promyki dla dziecka", który został zorganizowany przez Kujawsko-Pomorskie Kuratorium Oświaty w Bydgoszczy.

Tematem przewodnim w klasach IV-VI było zdrowe odżywianie, które zostało przedstawione w postaci:
  • stoisk ze zdrową żywnością
  • plakatów, piosenek, prezentacji, scenek
  • pokazu mody ekologicznej

Każda z klas była oceniana przez jury, które przyznawało punkty za każdą konkurencję. Ponadto uczniowie musieli wykazać się wiedzą z zakresu odżywiania, pokonać rywali w przenoszeniu jajek oraz wykonać z otrzymanych warzyw i owoców "Ekoludka".

Po zsumowaniu wszystkich punktów okazało się, że najlepiej w konkursach poradziła sobie klasa 5A.
Pomysłodawcą wszystkich konkurencji był Samorząd Uczniowski wraz z opiekunkami: p. Barbarą Chojnacką i p. Dorotą Pokojską, a pytania z zakresu odżywiania przygotowała pani Ewa Rojek.

FILM (1)   FILM (2)   FILM (3)

ZDJĘCIA   FILM (4)   FILM (5)   FILM (6)

FILM (7)   FILM (8)   FILM (9)