• sp4brodnica700@op.pl
  • Sekretariat czynny w godzinach 7:30-15:30 (pn, śr-pt) / 8:00-16:00 (wt)

Szanowni Państwo ! W dniu 8 kwietnia 2019 roku rozpoczyna się akcja strajkowa w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 3 w Brodnicy, w skład którego wchodzi Przedszkole im. Marii Konopnickiej oraz Szkoła Podstawowa nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi w Brodnicy.

W trakcie trwania strajku proszę Państwa o zapewnienie opieki dla Waszych dzieci.

Wszelkie zmiany związane z akcją strajkową i wynikającymi z tego powodu zmianami przewidzianych zajęć w przedszkolu i szkole będą podawane na stronach internetowych naszych placówek, w dzienniku elektronicznym oraz w sekretariacie szkoły.

Dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 3 w Brodnicy

INFORMACJA ! Zgodnie z art. 154 ust. 4 Prawa Oświatowego Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi w Brodnicy informuje, że w roku szkolnym 2019/2020 język niemiecki jest planowany jako drugi język nauczany w klasie VII !

"Dzień Dziecka" w klasach IV-VI (czerwiec 2010)

Tym razem obchody "Dnia Dziecka" przyjęły większy rozmach, co było spowodowane zgłoszeniem szkoły do konkursu na najlepszy festyn sportowo-rekreacyjny pod hasłem "Promyki dla dziecka", który został zorganizowany przez Kujawsko-Pomorskie Kuratorium Oświaty w Bydgoszczy.

Tematem przewodnim w klasach IV-VI było zdrowe odżywianie, które zostało przedstawione w postaci:
  • stoisk ze zdrową żywnością
  • plakatów, piosenek, prezentacji, scenek
  • pokazu mody ekologicznej

Każda z klas była oceniana przez jury, które przyznawało punkty za każdą konkurencję. Ponadto uczniowie musieli wykazać się wiedzą z zakresu odżywiania, pokonać rywali w przenoszeniu jajek oraz wykonać z otrzymanych warzyw i owoców "Ekoludka".

Po zsumowaniu wszystkich punktów okazało się, że najlepiej w konkursach poradziła sobie klasa 5A.
Pomysłodawcą wszystkich konkurencji był Samorząd Uczniowski wraz z opiekunkami: p. Barbarą Chojnacką i p. Dorotą Pokojską, a pytania z zakresu odżywiania przygotowała pani Ewa Rojek.

FILM (1)   FILM (2)   FILM (3)

ZDJĘCIA   FILM (4)   FILM (5)   FILM (6)

FILM (7)   FILM (8)   FILM (9)