ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2021/2022
Zakończenie roku szkolnego 2021/2022 odbędzie się 24 czerwca 2022 roku, o następujących godzinach:

klasy godzina gdzie
VIII 8:00 sala gimnastyczna
IV-VII 10:00 boisko
I-III 11:00 boisko
STYPENDIUM dla UCZNIÓW ze średnią ocen co najmniej 5,50
Treść uchwały Rady Miejskiej w Brodnicy dotyczącej stypendium
Wniosek o przyznanie stypendium za wyniki w nauce
OBIADY W SZKOLE
Zamówienia można składać pod numerem 508 069 737. Tygodniowe menu jest dostępne w bufecie szkolnym i na stronie FB Bufet Szkolny SP4 Brodnica

"Dzień Dziecka" w klasach IV-VI (czerwiec 2010)

Tym razem obchody "Dnia Dziecka" przyjęły większy rozmach, co było spowodowane zgłoszeniem szkoły do konkursu na najlepszy festyn sportowo-rekreacyjny pod hasłem "Promyki dla dziecka", który został zorganizowany przez Kujawsko-Pomorskie Kuratorium Oświaty w Bydgoszczy.

Tematem przewodnim w klasach IV-VI było zdrowe odżywianie, które zostało przedstawione w postaci:
  • stoisk ze zdrową żywnością
  • plakatów, piosenek, prezentacji, scenek
  • pokazu mody ekologicznej

Każda z klas była oceniana przez jury, które przyznawało punkty za każdą konkurencję. Ponadto uczniowie musieli wykazać się wiedzą z zakresu odżywiania, pokonać rywali w przenoszeniu jajek oraz wykonać z otrzymanych warzyw i owoców "Ekoludka".

Po zsumowaniu wszystkich punktów okazało się, że najlepiej w konkursach poradziła sobie klasa 5A.
Pomysłodawcą wszystkich konkurencji był Samorząd Uczniowski wraz z opiekunkami: p. Barbarą Chojnacką i p. Dorotą Pokojską, a pytania z zakresu odżywiania przygotowała pani Ewa Rojek.

FILM (1)   FILM (2)   FILM (3)

ZDJĘCIA   FILM (4)   FILM (5)   FILM (6)

FILM (7)   FILM (8)   FILM (9)