Rekrutacja do szkoły i przedszkola na rok szkolny 2021/2022
OD 25.03.2021 r. - BIBLIOTEKA CZYNNA TYLKO ZDALNIE !

NOWE ZMIANY W NAUCZANIU
obowiązujące od 22 marca do 18 kwietnia 2021 roku

Z uwagi na wzrost zachorowań w kraju, wprowadzamy naukę zdalną dla wszystkich uczniów szkoły podstawowej.
Dla uczniów z klas I–III, których rodzice pracują w podmiotach leczniczych lub wykonują zadania publiczne w związku ze zwalczaniem COVID-19, możemy zorganizować opiekę świetlicową oraz zajęcia zdalne na terenie szkoły. Warunkiem jest uzasadniony wniosek rodziców.

Jeśli uczeń nie ma możliwości odbywania nauki zdalnej w domu (z różnych przyczyn), będzie miał możliwość uczestniczenia w zajęciach w szkole.
Masz pozytywny test na koronawirusa? Kliknij i zobacz, co dalej!

PROCEDURY OBOWIĄZUJĄCE W SZKOLE PODCZAS EPIDEMII COVID-19!

"Dzień Dziecka" w klasach IV-VI (czerwiec 2010)

Tym razem obchody "Dnia Dziecka" przyjęły większy rozmach, co było spowodowane zgłoszeniem szkoły do konkursu na najlepszy festyn sportowo-rekreacyjny pod hasłem "Promyki dla dziecka", który został zorganizowany przez Kujawsko-Pomorskie Kuratorium Oświaty w Bydgoszczy.

Tematem przewodnim w klasach IV-VI było zdrowe odżywianie, które zostało przedstawione w postaci:
  • stoisk ze zdrową żywnością
  • plakatów, piosenek, prezentacji, scenek
  • pokazu mody ekologicznej

Każda z klas była oceniana przez jury, które przyznawało punkty za każdą konkurencję. Ponadto uczniowie musieli wykazać się wiedzą z zakresu odżywiania, pokonać rywali w przenoszeniu jajek oraz wykonać z otrzymanych warzyw i owoców "Ekoludka".

Po zsumowaniu wszystkich punktów okazało się, że najlepiej w konkursach poradziła sobie klasa 5A.
Pomysłodawcą wszystkich konkurencji był Samorząd Uczniowski wraz z opiekunkami: p. Barbarą Chojnacką i p. Dorotą Pokojską, a pytania z zakresu odżywiania przygotowała pani Ewa Rojek.

FILM (1)   FILM (2)   FILM (3)

ZDJĘCIA   FILM (4)   FILM (5)   FILM (6)

FILM (7)   FILM (8)   FILM (9)