• 56 49-861-25
  • sp4brodnica700@op.pl
  • Sekretariat czynny w godzinach 7:30-15:30 (pn, śr-pt) / 8:00-16:00 (wt)
         
Szkoła Podstawowa nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi
im. 700-lecia Brodnicy w Brodnicy
ul. Nowa 34, 87-300 Brodnica (woj. kujawsko-pomorskie)
Szczęśliwe numerki
poniedziałek, 21.05.2018
17
wtorek, 22.05.2018
19
środa, 23.05.2018
13
czwartek, 24.05.2018
6
piątek, 25.05.2018
9

Koło Przyjaciół Książki

W naszej bibliotece działa zespół pod nazwą "Koło Przyjaciół Książki" (wcześniej "Koło Przyjaciół Biblioteki"), w którego skład wchodzą uczniowie zainteresowani książką i działalnością biblioteki.

Do najważniejszych zadań członków Koła należy:
  • porządkowanie i dbanie o estetykę biblioteki
  • pomoc uczniom w doborze książek
  • pełnienie dyżurów w czasie przerw
  • pomoc w przygotowywaniu imprez czytelniczych (konkursy, pasowanie na czytelnika)
  • przygotowywanie wystawek tematycznych i nowości książkowych
Uczestnicy Koła mają możliwość nabycia umiejętności z zakresu techniki bibliotecznej:
  • okładanie książek w folie
  • kodowanie, selekcjonowanie i konserwacja księgozbioru
Ponadto członkowie Koła powinni zachowywać pozytywne cechy charakteru, tj. odpowiedzialność, systematyczność, punktualność, dokładność i koleżeńskość w pracy.

Opiekunem Koła jest pani Aleksandra Lechowicz.
2017/2018
Laura Chaczyńska (4b), Antonina Żurawska (4b), Maja Kazaniecka (6a), Zuzanna Grabkowska (7c), Klaudia Kazaniecka (7c), Karolina Leśniewska (7c), Małgorzata Werner (7c)


zdjęcia
Członkowie kół bibliotecznych w poprzednich latach
2016/2017
Jagoda Głowacka (4c), Zuzanna Śliwińska (4c), Maja Kazaniecka (5a), Agata Chwałek (6c), Maja Florkiewicz (6c), Zuzanna Grabkowska (6c), Klaudia Kazaniecka (6c), Karolina Leśniewska (6c), Martyna Rysz (6c), Oliwia Sierocińska (6c), Małgorzata Werner (6c)

2013/2014
Agnieszka Smulska (6a), Julia Antkowiak (6c), Katarzyna Buńka (6c), Aleksandra Figurska (6c), Julia Sokołowska (6c)

2012/2013
Agnieszka Smulska (5a), Dominika Urbańska (5a), Julia Antkowiak (5c), Alicja Borczyńska (5c), Katarzyna Buńka (5c), Julia Sokołowska (5c)

2011/2012
Kamila Michałkiewicz (6b), Klaudia Nadarzewska (6b), Patrycja Szymańska (6b), Mateusz Wróblewski (6b), Magdalena Żyła (6b)

2010/2011
Adrianna Dąbrowska (6c), Kinga Osińska (6c), Igor Wojak (6c), Patrycja Szymańska (5b), Mateusz Wróblewski (5b), Magdalena Żyła (5b)

2009/2010
Jagoda Paszota (6c), Katarzyna Załęska (6c), Ada Dąbrowska (5c), Karolina Borzym (5c), Igor Wojak (5c), Hubert Głażewski (5c)

2008/2009
Jagoda Paszota (5c), Karolina Wielgat (5c), Katarzyna Załęska (5c), Magdalena Marciniak, Ada Dąbrowska (4c), Weronika Płotka (4c), Jacek Szwedowski, Dominik Kozłowski

Dla uczniów

Dla rodziców

STATYSTYKA

0.png0.png4.png9.png0.png6.png9.png
Dzisiaj85
Wczoraj293
Ten miesiąc5553
10
TERAZ OBECNI

Wyszukiwarka