STYPENDIUM dla UCZNIÓW ze średnią ocen co najmniej 5,50
Treść uchwały Rady Miejskiej w Brodnicy dotyczącej stypendium
Wniosek o przyznanie stypendium za wyniki w nauce
OBIADY W SZKOLE - Aktualizacja ceny od 3 października 2022 roku (wymagane nowe oświadczenie)
Od roku szkolnego 2022/2023 obowiązują nowe zasady korzystania z obiadów w szkole. Szczegółowy opis znajduje się w menu ŻYWIENIE

Koło Przyjaciół Książki

W naszej bibliotece działa zespół pod nazwą "Koło Przyjaciół Książki" (wcześniej "Koło Przyjaciół Biblioteki"), w którego skład wchodzą uczniowie zainteresowani książką i działalnością biblioteki.

Do najważniejszych zadań członków Koła należy:
  • porządkowanie i dbanie o estetykę biblioteki
  • pomoc uczniom w doborze książek
  • pełnienie dyżurów w czasie przerw
  • pomoc w przygotowywaniu imprez czytelniczych (konkursy, pasowanie na czytelnika)
  • przygotowywanie wystawek tematycznych i nowości książkowych
Uczestnicy Koła mają możliwość nabycia umiejętności z zakresu techniki bibliotecznej:
  • okładanie książek w folie
  • kodowanie, selekcjonowanie i konserwacja księgozbioru
Ponadto członkowie Koła powinni zachowywać pozytywne cechy charakteru, tj. odpowiedzialność, systematyczność, punktualność, dokładność i koleżeńskość w pracy.

Opiekunem Koła jest pani Aleksandra Lechowicz.

2020/2021
Laura Chaczyńska (7b), Antonina Żurawska (7b), Natalia Janasz (7c), Joanna Śliwińska (7c), Zuzanna Śliwińska (8c)

zdjęcia
Członkowie kół bibliotecznych w poprzednich latach
2017/2018
Laura Chaczyńska (4b), Antonina Żurawska (4b), Joanna Śliwińska (4d), Jagoda Głowacka (5c), Weronika Kóż (5c), Zuzanna Śliwińska (5c), Julia Sikorska (5d), Maja Kazaniecka (6a), Julia Bogdańska (7c), Agata Chwałek (7c), Samanta Daniszewska (7c), Maja Florkiewicz (7c), Zuzanna Grabkowska (7c), Klaudia Kazaniecka (7c), Karolina Leśniewska (7c), Martyna rysz (7c), Oliwia Sierocińska (7c), Małgorzata Werner (7c)

2016/2017
Jagoda Głowacka (4c), Zuzanna Śliwińska (4c), Maja Kazaniecka (5a), Agata Chwałek (6c), Maja Florkiewicz (6c), Zuzanna Grabkowska (6c), Klaudia Kazaniecka (6c), Karolina Leśniewska (6c), Martyna Rysz (6c), Oliwia Sierocińska (6c), Małgorzata Werner (6c)

2013/2014
Agnieszka Smulska (6a), Julia Antkowiak (6c), Katarzyna Buńka (6c), Aleksandra Figurska (6c), Julia Sokołowska (6c)

2012/2013
Agnieszka Smulska (5a), Dominika Urbańska (5a), Julia Antkowiak (5c), Alicja Borczyńska (5c), Katarzyna Buńka (5c), Julia Sokołowska (5c)

2011/2012
Kamila Michałkiewicz (6b), Klaudia Nadarzewska (6b), Patrycja Szymańska (6b), Mateusz Wróblewski (6b), Magdalena Żyła (6b)

2010/2011
Adrianna Dąbrowska (6c), Kinga Osińska (6c), Igor Wojak (6c), Patrycja Szymańska (5b), Mateusz Wróblewski (5b), Magdalena Żyła (5b)

2009/2010
Jagoda Paszota (6c), Katarzyna Załęska (6c), Ada Dąbrowska (5c), Karolina Borzym (5c), Igor Wojak (5c), Hubert Głażewski (5c)

2008/2009
Jagoda Paszota (5c), Karolina Wielgat (5c), Katarzyna Załęska (5c), Magdalena Marciniak, Ada Dąbrowska (4c), Weronika Płotka (4c), Jacek Szwedowski, Dominik Kozłowski

STATYSTYKA

0.png3.png5.png9.png0.png4.png1.png
Dzisiaj164
Wczoraj149
Ten miesiąc668
2
TERAZ OBECNI

Wyszukiwarka