STYPENDIUM dla UCZNIÓW ze średnią ocen co najmniej 5,50
Treść uchwały Rady Miejskiej w Brodnicy dotyczącej stypendium
Wniosek o przyznanie stypendium za wyniki w nauce
OBIADY W SZKOLE - Aktualizacja ceny od 3 października 2022 roku (wymagane nowe oświadczenie)
Od roku szkolnego 2022/2023 obowiązują nowe zasady korzystania z obiadów w szkole. Szczegółowy opis znajduje się w menu ŻYWIENIE

Powiatowy konkurs na najpiękniejszą szkopkę bożonarodzeniową (Jabłonowo Pomorskie, grudzień 2016)

Dnia 16 grudnia 2016 roku w Centrum Kultury i Sportu w Jabłonowie Pomorskim odbyło się rozstrzygnięcie powiatowego konkursu na najpiękniejszą szkopkę bożonarodzeniową, zorganizowanego przez Szkołę Podstawową im. Janusza Kusocińskiego.

W konkursie tym - nasz uczeń Maciej Ryszawa z klasy 3B - zdobył I miejsce w kategorii klas I-III i jako jedyny z Brodnicy stanął na podium.

Wręczenie nagród uświetnił świąteczny koncert przygotowany przez uczniów Szkoły Podstawowej w Jabłonowie Pomorskim.

źródło | galeria zdjęćwww.jablonowopomorskie.pl