::: GODZINY OTWARCIA BIBLIOTEKI SZKOLNEJ :::

::: Apel Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Brodnicy :::
Starosty Brodnickiego i Dyrektora Zespołu Opieki Zdrowotnej w Brodnicy

::: Nabór stypendystów na rok szkolny 2021/2022 do projektu pn. „Prymus Pomorza i Kujaw” :::

::: Szczepienia dla uczniów w wieku 12-18 lat :::

::: Instrukcja logowania - dotycząca kont uczniów na "Google Classroom" :::
OBIADY W SZKOLE
Zamówienia można składać pod numerem 508 069 737. Tygodniowe menu jest dostępne w bufecie szkolnym i na stronie FB Bufet Szkolny SP4 Brodnica
NOSZENIE MASECZEK W SZKOLE
Zgodnie z przyjętymi procedurami, uczniowie są zobowiązani do noszenia maseczek w częściach wspólnych szkoły, natomiast podczas obecności na lekcjach, czy na przerwach na powietrzu, nie ma takiego wymogu.

Powiatowy konkurs na najpiękniejszą szkopkę bożonarodzeniową (Jabłonowo Pomorskie, grudzień 2016)

Dnia 16 grudnia 2016 roku w Centrum Kultury i Sportu w Jabłonowie Pomorskim odbyło się rozstrzygnięcie powiatowego konkursu na najpiękniejszą szkopkę bożonarodzeniową, zorganizowanego przez Szkołę Podstawową im. Janusza Kusocińskiego.

W konkursie tym - nasz uczeń Maciej Ryszawa z klasy 3B - zdobył I miejsce w kategorii klas I-III i jako jedyny z Brodnicy stanął na podium.

Wręczenie nagród uświetnił świąteczny koncert przygotowany przez uczniów Szkoły Podstawowej w Jabłonowie Pomorskim.

źródło | galeria zdjęćwww.jablonowopomorskie.pl