INFORMACJE !
Wychodząc na przeciw potrzebom, organizujemy pod koniec każdego półrocza dyżur nauczycieli dla rodziców w następujących terminach: 9 stycznia i 21 maja 2020 roku, w godzinach 16:00-18:00.

Kliknij i przeczytaj, co robimy z Twoimi składkami na Radę Rodziców.

Powiatowy konkurs na najpiękniejszą szkopkę bożonarodzeniową (Jabłonowo Pomorskie, grudzień 2016)

Dnia 16 grudnia 2016 roku w Centrum Kultury i Sportu w Jabłonowie Pomorskim odbyło się rozstrzygnięcie powiatowego konkursu na najpiękniejszą szkopkę bożonarodzeniową, zorganizowanego przez Szkołę Podstawową im. Janusza Kusocińskiego.

W konkursie tym - nasz uczeń Maciej Ryszawa z klasy 3B - zdobył I miejsce w kategorii klas I-III i jako jedyny z Brodnicy stanął na podium.

Wręczenie nagród uświetnił świąteczny koncert przygotowany przez uczniów Szkoły Podstawowej w Jabłonowie Pomorskim.

źródło | galeria zdjęćwww.jablonowopomorskie.pl