STYPENDIUM dla UCZNIÓW ze średnią ocen co najmniej 5,50
Treść uchwały Rady Miejskiej w Brodnicy dotyczącej stypendium
Wniosek o przyznanie stypendium za wyniki w nauce
OBIADY W SZKOLE
Od roku szkolnego 2022/2023 obowiązują nowe zasady korzystania z obiadów w szkole. Szczegółowy opis znajduje się w menu ŻYWIENIE

Podsumowanie roku szkolnego 2008/2009

Dnia 17 czerwca 2009 roku odbył się apel podsumowujący rok szkolny 2008/2009 z wręczeniem dyplomów dla najlepszych uczniów, którzy brali udział w różnych konkursach lub byli członkami zespołów sportowych.
Apel został podzielony na kilka części.
CZĘŚĆ 1

Przedstawienie pt. "Grypa" przygotowane przez Szkolne Koło PCK pod opieką pani Ewy Rojek.

CZĘŚĆ 2

Nagrodzenie uczniów, którzy brali udział w konkursie "Trzymaj formę" w czterech kategoriach: plakat, wiersz, piosenka, prezentacja multimedialna.

Kategoria Miejsce Zwycięzca
PLAKAT I

Magdalena Waśkowiak (6c)

Dawid Galek (6c)

II klasa 5c
III

Małgorzata Małecka (5b)

Ewa Sokołowska (5b)

Natalia Gogacz (5b)

Mateusz Piotrowski (5b)

wyróżnienie klasa 4c
WIERSZ I
II
III
klasa 5c
Wiktoria Płachta (5a)
Marcin Betlejewski (5b)
PIOSENKA I
II
Natalia Gogacz (5b)
Mariusz Fagasiński (5a)
PREZENTACJA MULTIMEDIALNA I Katarzyna Załęska
Marta Gołębiewska
II Magdalena Marciniak
III Marta Mezibrocka
Szymon Wielgat
Krzysztof Maniszewski
CZĘŚĆ 3
Wręczenie nagród za konkurs "Zbierania zużytych baterii" i Ogólnopolski Konkurs Ekologiczny "EKO-PLANETA".
Wyniki konkursu zbierania baterii (klasy IV-VI)
LP Nagrodzeni Zdobyte punkty Ilość sztuk

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

Milena Uniatowska (4a)

Beata Kijewska (4a)

Angelika Borkowska (4a)

Małgorzata Orłowska (4a)

Wiktoria Pachnik (4a)

Mateusz Zalewski (4b)

Marcel Neuman (4a)

Natalia Pawlak (4a)

Cezary Kruszyński (4a)

Natalia Żulewska (6a)

Tomasz Mikołajczyk (6a)

Patrycja Prasak (4a)

Roksana Szamot (4a)

Michał Terebus (4a)

2 644

2 511

2 511

2 511

1 845

338

260

157

118

90

83

60

52

45

481

459

459

459

347

69

50

46

18

14

24

12

11

9

  RAZEM 13 225 2 458

 

Wyniki konkursu zbierania baterii (klasy 0-III)
LP Nagrodzeni Zdobyte punkty Ilość sztuk

1

2

3

4

oddział przedszkolny "0A"

oddział przedszkolny "0B"

Julia Cieszyńska (2b)

Dominik Szczepański (2b)

3 724

715

490

77

665

139

81

17

  RAZEM 5 006 902

 

Wyniki konkursu "Eko-Planeta"
LP Nagrodzeni Zdobyte punkty

1

2

3

4

5

Karol Markewicz

Hanna Nowakowska

Damian Pizoń

Dawid Walasiewicz

Jakub Dzieniszewski 

20

19

17

17

16

CZĘŚĆ 4

W tej części zostały wręczone pozostałe nagrody za konkursy matematyczne, polonistyczne i sportowe oraz poznaliśmy najlepszych uczniów, których średnia ocen na świadectwie wyniosła conajmniej 5,0.

 

STATYSTYKA

0.png3.png4.png4.png9.png2.png6.png
Dzisiaj88
Wczoraj197
Ten miesiąc5498
2
TERAZ OBECNI

Wyszukiwarka