• sp4brodnica700@op.pl
  • Sekretariat czynny w godzinach 7:30-15:30 (pn, śr-pt) / 8:00-16:00 (wt)

Szanowni Państwo ! W dniu 8 kwietnia 2019 roku rozpoczyna się akcja strajkowa w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 3 w Brodnicy, w skład którego wchodzi Przedszkole im. Marii Konopnickiej oraz Szkoła Podstawowa nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi w Brodnicy.

W trakcie trwania strajku proszę Państwa o zapewnienie opieki dla Waszych dzieci.

Wszelkie zmiany związane z akcją strajkową i wynikającymi z tego powodu zmianami przewidzianych zajęć w przedszkolu i szkole będą podawane na stronach internetowych naszych placówek, w dzienniku elektronicznym oraz w sekretariacie szkoły.

Dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 3 w Brodnicy

INFORMACJA ! Zgodnie z art. 154 ust. 4 Prawa Oświatowego Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi w Brodnicy informuje, że w roku szkolnym 2019/2020 język niemiecki jest planowany jako drugi język nauczany w klasie VII !

XV Miedzyszkolny Konkurs Matematyczny klas V pt. "Igraszki z ułamkami" (maj 2018)

Dnia 29 maja 2018 roku w naszej szkole już po raz XV odbyły się międzyszkolne "Igraszki z ułamkami". Tym razem gościem specjalnym była nasza brodnicka królewna Anna Wazówna, która 17 maja obchodziła swoje 450 urodziny.
W konkursie wzięło udział sześć reprezentacji 3-osobowych ze szkół podstawowych z Brodnicy i powiatu brodnickiego: Brzozia, Gortatowa i Zbiczna.

Na początku uczestnicy rozwiązywali zadania matematyczne z ułamkami, a potem przystąpili do budowy Pałacu Anny Wazówny z drewnianych kloców.

::: zadania matematyczne
I miejsce - Zuzanna Głogowska (SP nr 7)
II miejsce - Jakub Zalewski (SP nr 2)
III miejsce - Martyna Gołkowska i Wiktoria Faraś (obydwie z SP Gortatowo), Jakub Maśliński (SP nr 4)