INFORMACJE !
Wychodząc na przeciw potrzebom, organizujemy pod koniec każdego półrocza dyżur nauczycieli dla rodziców w następujących terminach: 9 stycznia i 21 maja 2020 roku, w godzinach 16:00-18:00.

Kliknij i przeczytaj, co robimy z Twoimi składkami na Radę Rodziców.

XV Miedzyszkolny Konkurs Matematyczny klas V pt. "Igraszki z ułamkami" (maj 2018)

Dnia 29 maja 2018 roku w naszej szkole już po raz XV odbyły się międzyszkolne "Igraszki z ułamkami". Tym razem gościem specjalnym była nasza brodnicka królewna Anna Wazówna, która 17 maja obchodziła swoje 450 urodziny.
W konkursie wzięło udział sześć reprezentacji 3-osobowych ze szkół podstawowych z Brodnicy i powiatu brodnickiego: Brzozia, Gortatowa i Zbiczna.

Na początku uczestnicy rozwiązywali zadania matematyczne z ułamkami, a potem przystąpili do budowy Pałacu Anny Wazówny z drewnianych kloców.

::: zadania matematyczne
I miejsce - Zuzanna Głogowska (SP nr 7)
II miejsce - Jakub Zalewski (SP nr 2)
III miejsce - Martyna Gołkowska i Wiktoria Faraś (obydwie z SP Gortatowo), Jakub Maśliński (SP nr 4)