ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2021/2022
Zakończenie roku szkolnego 2021/2022 odbędzie się 24 czerwca 2022 roku, o następujących godzinach:

klasy godzina gdzie
VIII 8:00 sala gimnastyczna
IV-VII 10:00 boisko
I-III 11:00 boisko
STYPENDIUM dla UCZNIÓW ze średnią ocen co najmniej 5,50
Treść uchwały Rady Miejskiej w Brodnicy dotyczącej stypendium
Wniosek o przyznanie stypendium za wyniki w nauce
OBIADY W SZKOLE
Zamówienia można składać pod numerem 508 069 737. Tygodniowe menu jest dostępne w bufecie szkolnym i na stronie FB Bufet Szkolny SP4 Brodnica

I miejsce w konkursie pt. „Edukacja w terenie – z wykorzystaniem gry miejskiej EDUPOLIS” (maj 2018)

Dnia 23 maja 2018 roku Paweł Hiszpański, Hubert Chaczyński oraz Gustaw Szram - uczniowie z klasy 6c, podczas konferencji „Cyfrowa edukacja dla szkół podstawowych – priorytety i wyzwania” w auli UMK w Toruniu odebrali dyplomy i nagrody za zajęcie I miejsca w konkursie pt. „Edukacja w terenie – z wykorzystaniem gry miejskiej EDUPOLIS”. Konkurs ten pod honorowym patronatem Marszałka Województwa Kujawsko – Pomorskiego Piotra Całbeckiego, zorganizowany przez Kujawsko-Pomorskie Centrum Edukacji Nauczycieli w Toruniu, miał na celu promowanie regionu województwa kujawsko-pomorskiego, jego historii, ciekawych miejsc i znanych zdarzeń oraz osobistości związanych z regionem i ich wpływem na jego historię, a także wykorzystanie nowoczesnych środków multimedialnych i technologii informacyjno-komunikacyjnej w nowoczesnej edukacji.

Nasi uczniowie chcąc pokazać ciekawe miejsca w Brodnicy wykonali grę miejską pt. ”Brodnica kiedyś i dziś” polegającą na spacerze po mieście przy użyciu mobilnej aplikacji Edupolis na tablety i telefony. Oprócz dobrej zabawy, jak twierdzą, mogli poznać Brodnicę taką, w jakiej żyli ich przodkowie, a także pokazać innym graczom swoją szkołę, która w tym roku obchodzi 50-lecie istnienia.

Podczas uroczystego spotkania w Toruniu była mowa między innymi o funkcjonowaniu i rozwijaniu uruchomionej przez samorząd województwa Kujawsko-Pomorskiej Platformy Edukacyjnej "Edupolis", czyli internetowego portalu do nauki i pracy dla uczniów i nauczycieli z regionu.
Na konferencji dodatkowo była też mowa o systemie edukacyjnym online. Prowadzący prezentowali repetytorium wiedzy dla najmłodszych uczniów, dział gier miejskich i portal wiedzy o regionie. Platforma jest również miejscem tworzenia i przechowywania treści edukacyjnych oraz służy budowie społeczności nauczycieli oraz uczniów udostępniających i wymieniających między sobą tworzone materiały.

W programie konferencji znalazło się także między innymi uroczyste wręczenie listów gratulacyjnych przedstawicielom 10 najaktywniejszych szkół na platformie "Edupolis" oraz wystąpienie Kujawsko-Pomorskiego Kuratora Oświaty Marka Gralika na temat cyfryzacji szkół w działaniach i zamierzeniach Ministerstwa Edukacji Narodowej.
W konferencji uczestniczył wicemarszałek Zbigniew Ostrowski.