Procedura kontaktów rodziców ze szkołą
STYPENDIUM dla UCZNIÓW ze średnią ocen co najmniej 5,50
Treść uchwały Rady Miejskiej w Brodnicy dotyczącej stypendium
Wniosek o przyznanie stypendium za wyniki w nauce
OBIADY W SZKOLE
Wszystkie informacje, dotyczące korzystania z obiadów w szkole, znajdują się w menu Stołówka

Kamil Dobies stypendystą projektów "Prymus Pomorza i Kujaw" oraz "Humaniści na start" (grudzień 2018)

Kamil Dobies – uczeń z klasy 8a, ponownie został stypendystą projektu "Prymus Pomorza i Kujaw" realizowanego w ramach programu ,,Stypendia dla uczniów szczególnie uzdolnionych w zakresie przedmiotów przyrodniczych, informatycznych, języków obcych, matematyki lub przedsiębiorczości”. Ponadto został też stypendystą projektu ”Humaniści na start”, w którym należało wykazać osiągnięcia na szczeblu wojewódzkim w zakresie przedmiotów humanistycznych.
Aby zostać stypendystą obu projektów, należało wykazać z trzech ostatnich lat osiągnięcia na szczeblach wojewódzkich z przedmiotów objętych projektem. Kamil miał takie osiągnięcia już od klasy piątej, kiedy to stanął do rywalizacji z szóstoklasistami na szczeblu wojewódzkim w dwóch konkursach matematycznych i został dwukrotnym laureatem. Rok później zdobył tytuł finalisty w Wojewódzkim Przedmiotowym Konkursie z Języka Polskiego.

W klasie siódmej Kamil został laureatem w finale wojewódzkim Ligi Zadaniowej oraz finalistą wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Matematyki. Ponadto od czwartej klasy zajmował czołowe miejsca w Powiatowym Konkursie Ortograficznym ,,Gżegżółka” i w wielu innych konkursach. W siódmej klasie (podobnie jak w piątej) zakwalifikował się w dwóch konkursach na szczeblach wojewódzkich:
  • w przedmiotowym konkursie pod patronatem Kuratora Oświaty w Bydgoszczy,
  • w wojewódzkim finale Ligi Zadaniowej organizowanej przez Wydział Matematyki i Informatyki przy UMK w Toruniu.
Ubiegłoroczny, uzyskany przez Kamila wynik 100% i tym samym tytuł laureata, zwalnia go z egzaminu w ósmej klasie z części matematycznej.

W tym roku Kamil wziął udział w ośmiu konkursach przedmiotowych pod patronatem kuratora oświaty w Bydgoszczy. Pomyślnie przeszedł przez finały szkolne i rejonowe oraz zakwalifikował się do finału wojewódzkiego aż z pięciu przedmiotów: z matematyki, chemii, fizyki, biologii i języka niemieckiego!

W dniu 18 grudnia 2018 roku w Toruniu Kamil otrzymał wyróżnienie z rąk marszałka województwa Piotra Całbeckiego podczas uroczystej gali stypendystów, dla najlepszego stypendysty powiatu.
Wyróżnienie otrzymał także dyrektor naszej szkoły - Jacek Nagórski, za stwarzanie warunków do nauki dla uczniów szczególnie uzdolnionych.

STATYSTYKA

0.png4.png6.png1.png8.png4.png0.png
Dzisiaj33
Wczoraj115
Ten miesiąc3529
1
TERAZ OBECNI

Wyszukiwarka