Szkoła Podstawowa nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi
im. 700-lecia Brodnicy w Brodnicy
ul. Nowa 34, 87-300 Brodnica (woj. kujawsko-pomorskie)

::: Apel Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Brodnicy :::
Starosty Brodnickiego i Dyrektora Zespołu Opieki Zdrowotnej w Brodnicy


::: Nabór stypendystów na rok szkolny 2021/2022 do projektu pn. „Prymus Pomorza i Kujaw” :::

::: Szczepienia dla uczniów w wieku 12-18 lat :::

::: Instrukcja logowania - dotycząca kont uczniów na "Google Classroom" :::
OBIADY W SZKOLE
Zamówienia można składać pod numerem 508 069 737. Tygodniowe menu jest dostępne w bufecie szkolnym i na stronie FB Bufet Szkolny SP4 Brodnica
NOSZENIE MASECZEK W SZKOLE
Zgodnie z przyjętymi procedurami, uczniowie są zobowiązani do noszenia maseczek w częściach wspólnych szkoły, natomiast podczas obecności na lekcjach, czy na przerwach na powietrzu, nie ma takiego wymogu.

Kamil Dobies stypendystą projektów "Prymus Pomorza i Kujaw" oraz "Humaniści na start" (grudzień 2018)

Kamil Dobies – uczeń z klasy 8a, ponownie został stypendystą projektu "Prymus Pomorza i Kujaw" realizowanego w ramach programu ,,Stypendia dla uczniów szczególnie uzdolnionych w zakresie przedmiotów przyrodniczych, informatycznych, języków obcych, matematyki lub przedsiębiorczości”. Ponadto został też stypendystą projektu ”Humaniści na start”, w którym należało wykazać osiągnięcia na szczeblu wojewódzkim w zakresie przedmiotów humanistycznych.
Aby zostać stypendystą obu projektów, należało wykazać z trzech ostatnich lat osiągnięcia na szczeblach wojewódzkich z przedmiotów objętych projektem. Kamil miał takie osiągnięcia już od klasy piątej, kiedy to stanął do rywalizacji z szóstoklasistami na szczeblu wojewódzkim w dwóch konkursach matematycznych i został dwukrotnym laureatem. Rok później zdobył tytuł finalisty w Wojewódzkim Przedmiotowym Konkursie z Języka Polskiego.

W klasie siódmej Kamil został laureatem w finale wojewódzkim Ligi Zadaniowej oraz finalistą wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Matematyki. Ponadto od czwartej klasy zajmował czołowe miejsca w Powiatowym Konkursie Ortograficznym ,,Gżegżółka” i w wielu innych konkursach. W siódmej klasie (podobnie jak w piątej) zakwalifikował się w dwóch konkursach na szczeblach wojewódzkich:
  • w przedmiotowym konkursie pod patronatem Kuratora Oświaty w Bydgoszczy,
  • w wojewódzkim finale Ligi Zadaniowej organizowanej przez Wydział Matematyki i Informatyki przy UMK w Toruniu.
Ubiegłoroczny, uzyskany przez Kamila wynik 100% i tym samym tytuł laureata, zwalnia go z egzaminu w ósmej klasie z części matematycznej.

W tym roku Kamil wziął udział w ośmiu konkursach przedmiotowych pod patronatem kuratora oświaty w Bydgoszczy. Pomyślnie przeszedł przez finały szkolne i rejonowe oraz zakwalifikował się do finału wojewódzkiego aż z pięciu przedmiotów: z matematyki, chemii, fizyki, biologii i języka niemieckiego!

W dniu 18 grudnia 2018 roku w Toruniu Kamil otrzymał wyróżnienie z rąk marszałka województwa Piotra Całbeckiego podczas uroczystej gali stypendystów, dla najlepszego stypendysty powiatu.
Wyróżnienie otrzymał także dyrektor naszej szkoły - Jacek Nagórski, za stwarzanie warunków do nauki dla uczniów szczególnie uzdolnionych.

STATYSTYKA

0.png2.png9.png3.png7.png6.png3.png
Dzisiaj9
Wczoraj163
Ten miesiąc5056
2
TERAZ OBECNI

Wyszukiwarka