STYPENDIUM dla UCZNIÓW ze średnią ocen co najmniej 5,50
Treść uchwały Rady Miejskiej w Brodnicy dotyczącej stypendium
Wniosek o przyznanie stypendium za wyniki w nauce
OBIADY W SZKOLE - Aktualizacja ceny od 3 października 2022 roku (wymagane nowe oświadczenie)
Od roku szkolnego 2022/2023 obowiązują nowe zasady korzystania z obiadów w szkole. Szczegółowy opis znajduje się w menu ŻYWIENIE

"Liga Zadaniowa" - konkurs rejonowy dla klas VI-VII (kwiecień 2021)

W tym roku szkolnym odbyły się wszystkie zaplanowane spotkania konkursu na etapie rejonowym. W dniu 21 kwietnia 2021 roku uczniowie przystąpili do konkursu w tradycyjnej formie - w szkole, zaś przygotowania odbywały się zdalnie.

Naszą szkołę reprezentowały grupy liczące po 10 uczniów z klas szóstych i siódmych.
Wyniki rejonowe
Po 3 spotkaniach rejonowych nastąpiło podsumowanie wyników. Trzech uczniów naszej szkoły w finale rejonowym zajęło III miejsce, a byli to: Antonina Wiśniewska (6a), Jakub Dudkiewicz (6c) i Maciej Kownacki (6c). Dodatkowo wyróżnienie zdobył Paweł Wiśniewski (7c).

Gratulujemy osiągniętych wyników.