"Mam talent" (klasy IV-VII, czerwiec 2018)

Dnia 1 czerwca 2018 roku z okazji "Dnia Dziecka" Samorząd Uczniowski zorganizował w naszej szkole show "Mam talent", który prowadziły Agata Chwałek (7c) i Maja Kazaniecka (6a), a oprawę muzyczną nadzorował Michał Czyżniewski (7a).

Swoje umiejętności w różnych dziedzinach prezentowali uczniowie z klas IV-VII. Mogliśmy podziwiać występy chirliderek, piosenkarzy, tancerzy, muzyków, karateków, gimnastyków i stand-upera, którzy rozbawiali naszą publiczność.

Jury w składzie: pan Jacek Nagórski (dyrektor), pani Małgorzata Czaplicka (wicedyrektor) oraz pani Zuzanna Sarnowska (pedagog), mieli za zadanie wyłonić zwycięzców w dwóch grupach wiekowych: klasy IV-V oraz klasy VI-VII.
Wyniki
::: grupa wiekowa IV-V

I miejsce

Miłosz Kusiński (5b) - gra na flecie poprzecznym

II miejsce
grupa taneczna z klasy 5d w składzie: Maja Mistelska, Martyna Szamot, Wiktoria Urbańska

III miejsce
Weronika Werner (4d) - taniec

::: grupa wiekowa VI-VII

I miejsce
  • Kamil Dobies (7a) - gra na pianinie
  • Karol Betlejewski (6a) - gra na ukulele
  • grupa gimnastyczna z klasy 7b w składzie: Nela Brzuskiewicz, Weronika Grochowska, Julia Kaczmarska

II miejsce
  • Julia Domeracka (7a) - śpiew
  • zespół muzyczny z klasy 7c w składzie: Zuzanna Grabkowska i Małgorzata Werner

III miejsce
Oliwia Sierocińska (7c) - kabaret
ZDJĘCIA

STATYSTYKA

0.png4.png7.png5.png2.png0.png2.png
Dzisiaj87
Wczoraj236
Ten miesiąc1284
3
TERAZ OBECNI

Wyszukiwarka