Rekrutacja do szkoły i przedszkola na rok szkolny 2021/2022
OD 25.03.2021 r. - BIBLIOTEKA CZYNNA TYLKO ZDALNIE !

NOWE ZMIANY W NAUCZANIU
obowiązujące od 22 marca do 18 kwietnia 2021 roku

Z uwagi na wzrost zachorowań w kraju, wprowadzamy naukę zdalną dla wszystkich uczniów szkoły podstawowej.
Dla uczniów z klas I–III, których rodzice pracują w podmiotach leczniczych lub wykonują zadania publiczne w związku ze zwalczaniem COVID-19, możemy zorganizować opiekę świetlicową oraz zajęcia zdalne na terenie szkoły. Warunkiem jest uzasadniony wniosek rodziców.

Jeśli uczeń nie ma możliwości odbywania nauki zdalnej w domu (z różnych przyczyn), będzie miał możliwość uczestniczenia w zajęciach w szkole.
Masz pozytywny test na koronawirusa? Kliknij i zobacz, co dalej!

PROCEDURY OBOWIĄZUJĄCE W SZKOLE PODCZAS EPIDEMII COVID-19!

Sukcesy w Turnieju Szachowym (listopad 2019)

Dnia 20 listopada 2019 roku w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 1 w Brodnicy odbył się Turniej Szachowy, którego uczestnicy walczyli o Puchar Burmistrza Brodnicy.
Nie mogło tam zabraknąć naszych przedstawicieli, którymi byli:
  • Krzysztof Grzywacz (5c)
  • Adam Iwaniuk i Maciej Sokołowski (5c)
  • Igor Bałuta (8b)

Zawody rozgrywane były systemem szwajcarskim na dystansie 5 rund, z czasem 10 minut dla zawodnika.

Wszystkie 5 rund wygrał Igor Bałuta, zapewniając sobie I miejsce. Tuż za nim uplasował się Adam Iwaniuk, gdzie wygrywając 4 rundy, zajął II miejsce.
Pozostali nasi reprezentanci - Krzysztof i Maciej zajęli odpowiednio VI i X miejsce. GRATULUJEMY !

W turnieju wzięło udział 16 zawodników.