Nasi uczniowie finalistami wojewódzkich konkursów przedmiotowych (2021/2022)

Kamil Wilmowicz (8a) i Maciej Sokołowski (8a) - to oni zostali finalistami wojewódzkich konkursów przedmiotowych w roku szkolnym 2021/2022), a drogę jaką przeszli do tego miejsca poznacie, czytając dalszą część niniejszego artykułu.


Etap szkolny konkursu z fizyki...
odbył się 29 października 2021w naszej szkole. Ten etap wyłonił 50 uczniów szkół podstawowych. Do kolejnego etapu przeszło dwoje uczniów z naszej szkoły oraz z miasta Brodnicy.
Etap rejonowy odbył się 17 grudnia 2021 roku, gdzie do etapu wojewódzkiego z fizyki, zakwalifikował się Kamil Wilmowicz (8a).

Dnia 17 marca 2022 roku Kamil przystąpił do konkursu kuratoryjnego z fizyki na etapie wojewódzkim. Tylko 33 uczniów szkół podstawowych z naszego województwa dostało się do tego etapu. Nasz uczeń był jedynym uczniem z Brodnicy, który dostał się do tego etapu i osiągając wynik 75% został finalistą wojewódzkiego konkursu kuratoryjnego z fizyki.

Do konkursu Kamil Wilmowicz przygotowywał się pod opieką nauczyciela fizyki - pani Agnieszki Wiśniewskiej.
Etap szkolny konkursu z matematyki...
odbył się 21 października 2021 w naszej szkole. Ten etap wyłonił 869 uczniów szkół podstawowych. Do tego etapu rejonowego przeszło sześcioro uczniów z naszej szkoły.
Etap rejonowy odbył się 10 grudnia 2021 roku, gdzie do etapu wojewódzkiego z matematyki, zakwalifikował się Maciej Sokołowski (8a).

Dnia 10 marca 2022 roku Maciej przystąpił do konkursu kuratoryjnego z matematyki na etapie wojewódzkim. 260 uczniów szkół podstawowych z naszego województwa dostało się do tego etapu. Nasz uczeń osiągnął wynik 55% i został finalistą wojewódzkiego konkursu kuratoryjnego z matematyki.

Do konkursu Maciej Sokołowski przygotowywał się pod opieką nauczyciela matematyki - pani Agnieszki Rogozińskiej.

STATYSTYKA

0.png4.png7.png1.png9.png2.png9.png
Dzisiaj38
Wczoraj161
Ten miesiąc2490
3
TERAZ OBECNI

Wyszukiwarka