INFORMACJE !
Wychodząc na przeciw potrzebom, organizujemy pod koniec każdego półrocza dyżur nauczycieli dla rodziców w następujących terminach: 9 stycznia i 21 maja 2020 roku, w godzinach 16:00-18:00.

Kliknij i przeczytaj, co robimy z Twoimi składkami na Radę Rodziców.

Szkolny Konkurs Logopedyczny "Logozabawy" klas I-II (marzec 2019)

W czwartek 28 marca 2019 roku w naszej szkole odbył się konkurs logopedyczny dla klas pierwszych i drugich pod hasłem "LOGOZABAWY".
Choć tradycja organizowania konkursu logopedycznego w „czwórce” sięga już kilkunastu lat, to po raz pierwszy odbył się on w zmienionej formie.
Uczestnicy konkursu grupowo reprezentowali swoje klasy na poszczególnych poziomach. Konkurencje były tak różnorodne, że dzieci oprócz typowych ćwiczeń logopedycznych utrwalały nazwy wiosennych kwiatów, sprawdzały swoje kompetencje językowe oraz sprawność fizyczną.
Organizatorami konkursy była p. Justyna Kopeć – logopeda oraz p. Anna Gawrońska - nauczycielka edukacji wczesnoszkolnej.
Zwycięskie drużyny
  • klasa I c - Mateusz Dombrowski, Jan Rudnicki, Mateusz Warachowski