Szkoła Podstawowa nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi
im. 700-lecia Brodnicy w Brodnicy
ul. Nowa 34, 87-300 Brodnica (woj. kujawsko-pomorskie)

::: WYKAZ PODRĘCZNIKÓW na rok szkolny 2022/2023 :::
STYPENDIUM dla UCZNIÓW ze średnią ocen co najmniej 5,50
Treść uchwały Rady Miejskiej w Brodnicy dotyczącej stypendium
Wniosek o przyznanie stypendium za wyniki w nauce
OBIADY W SZKOLE
Zamówienia można składać pod numerem 508 069 737. Tygodniowe menu jest dostępne w bufecie szkolnym i na stronie FB Bufet Szkolny SP4 Brodnica

Kamil Dobies laureatem konkursu kuratoryjnego z języka niemieckiego, matematyki i fizyki (luty 2019)

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że uczeń naszej szkoły - Kamil Dobies z klasy 8a, został laureatem konkursu kuratoryjnego z języka niemieckiego dla szkół podstawowych i gimnazjów oraz laureatem konkursu kuratoryjnego z matematyki i fizyki dla szkół podstawowych województwa kujawsko-pomorskiego w roku szkolnym 2018/2019.

Etap szkolny konkursu z języka niemieckiego odbył się 23 października w naszej szkole, natomiast etap rejonowy 5 grudnia 2018 roku w Zespole Szkół Katolickich im. ks. Jana Długosza we Włocławku.

Dnia 9 lutego 2019 roku Kamil przystąpił do części pisemnej oraz części ustnej konkursu na etapie wojewódzkim. Tylko 33 uczniów szkół podstawowych z naszego województwa dostało się do tego etapu, który przeprowadzono w Szkole Podstawowej nr 30 im. Szarych Szeregów z Oddziałami Dwujęzycznymi w Bydgoszczy.

Część pisemna konkursu trwała 90 minut i obejmowała struktury gramatyczno-leksykalne oraz wiadomości krajoznawcze na temat państw niemieckiego obszaru językowego. W części ustnej sprawdzano komunikatywność w języku niemieckim do wylosowanych pytań, reagowanie językowe oraz opisywanie ilustracji. Nasz uczeń osiągnął łączny wynik 93%, z którego jesteśmy bardzo dumni!

W konkursie matematycznym na etapie szkolnym wzięło udział ponad 4 tysiące uczniów. Następnie odbyły się rozgrywki rejonowe, które wyłoniły 147 najlepszych matematyków, logicznie myślących, sprawnie liczących i potrafiących zastosować zdobytą wiedzę podczas rozwiązywania niestandardowych zadań.
Ostatnie spotkanie miało miejsce podczas finału wojewódzkiego w Bydgoszczy. Uczestnicy mieli do rozwiązania łącznie 14 zadań w czasie 90 minut. Presja czasu była ogromna, a zadania nietuzinkowe. Zaledwie 14 uczniów z całego województwa zdołało zdobyć zaszczytny tytuł laureata, w tym nasz uczeń.

Etap szkolny konkursu z fizyki odbył się 29 października 2018 w naszej szkole. Ten etap wyłonił 73 uczniów ze szkół podstawowych. Etap rejonowy odbył się 14 grudnia 2018 roku w Zespole Szkół nr 10 w Toruniu, do którego zakwalifikowali się dwaj nasi uczniowie. Ostatecznie do etapu wojewódzkiego zakwalifikował się Kamil Dobies.
Dnia 7 marca 2019 roku Kamil przystąpił do konkursu kuratoryjnego z fizyki na etapie wojewódzkim. Tylko 35 uczniów szkół podstawowych z naszego województwa dostało się do tego etapu, który przeprowadzono w X Liceum Ogólnokształcącym w Toruniu. Każdy arkusz konkursowy zawierał 12 zadań zamkniętych i 4 zadania otwarte. Nasz uczeń osiągnął wynik 90% i został Laureatem wojewódzkiego konkursu fizycznego.
Kamil został przygotowany do konkursu językowego przez germanistkę - panią Małgorzatę Tambowcew, do matematycznego - przez panią Elżbietę Dobies, a do fizycznego - przez panią Agnieszkę Wiśniewską.

STATYSTYKA

0.png3.png3.png7.png0.png4.png9.png
Dzisiaj33
Wczoraj97
Ten miesiąc1410
3
TERAZ OBECNI

Wyszukiwarka