Procedura kontaktów rodziców ze szkołą
STYPENDIUM dla UCZNIÓW ze średnią ocen co najmniej 5,50
Treść uchwały Rady Miejskiej w Brodnicy dotyczącej stypendium
Wniosek o przyznanie stypendium za wyniki w nauce
OBIADY W SZKOLE
Wszystkie informacje, dotyczące korzystania z obiadów w szkole, znajdują się w menu Stołówka

Ogólnopolski Konkurs Historyczny "Alfik" (klasy IV-VIII, marzec 2022)

Dnia 23 marca 2022 roku, po trzyletniej przerwie, spowodowanej koronawirusem, ponownie przystąpiliśmy do Ogólnopolskiego Konkursu Historycznego "Alfik", którego głównym celem, jest poszukiwanie talentów historycznych. Oprócz tego uczniowie mają możliwość sprawdzenia swojej wiedzy na tle całej Polski.

Konkurs cieszy się dużym zainteresowaniem, o czym świadczy ilość biorących w nim udział uczniów. W tym roku przystąpiło 35 uczniów z klas IV-VIII, a opiekę nad całym konkursem sprawują nauczyciele historii - pani Magdalena Maślińska i pani Zyta Nagórska.

Zadaniem uczniów w konkursie jest rozwiązanie testu składającego się z 30 pytań, w czasie 45 minut, w wersji papierowej lub zdalnie. Udzielane odpowiedzi na zakodowanych arkuszach odsyłane są do Komisji Konkursowej. Po 6 tygodniach szkoła otrzymuje wyniki każdego ucznia.

Największą nagrodą dla laureata, jest udział w "obozie talentów", który jest organizowany podczas wakacji.
Wyniki konkursu
Podamy już niebawem, a tymczasem zapraszamy do galerii zdjęć :)
ZDJĘCIA

STATYSTYKA

0.png4.png6.png1.png8.png4.png3.png
Dzisiaj36
Wczoraj115
Ten miesiąc3532
2
TERAZ OBECNI

Wyszukiwarka