Szkoła Podstawowa nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi
im. 700-lecia Brodnicy w Brodnicy
ul. Nowa 34, 87-300 Brodnica (woj. kujawsko-pomorskie)
ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2021/2022
Zakończenie roku szkolnego 2021/2022 odbędzie się 24 czerwca 2022 roku, o następujących godzinach:

klasy godzina gdzie
VIII 8:00 sala gimnastyczna
IV-VII 10:00 boisko
I-III 11:00 boisko
STYPENDIUM dla UCZNIÓW ze średnią ocen co najmniej 5,50
Treść uchwały Rady Miejskiej w Brodnicy dotyczącej stypendium
Wniosek o przyznanie stypendium za wyniki w nauce
OBIADY W SZKOLE
Zamówienia można składać pod numerem 508 069 737. Tygodniowe menu jest dostępne w bufecie szkolnym i na stronie FB Bufet Szkolny SP4 Brodnica

Ogólnopolski Konkurs Historyczny "Alfik" (klasy IV-VIII, marzec 2022)

Dnia 23 marca 2022 roku, po trzyletniej przerwie, spowodowanej koronawirusem, ponownie przystąpiliśmy do Ogólnopolskiego Konkursu Historycznego "Alfik", którego głównym celem, jest poszukiwanie talentów historycznych. Oprócz tego uczniowie mają możliwość sprawdzenia swojej wiedzy na tle całej Polski.

Konkurs cieszy się dużym zainteresowaniem, o czym świadczy ilość biorących w nim udział uczniów. W tym roku przystąpiło 35 uczniów z klas IV-VIII, a opiekę nad całym konkursem sprawują nauczyciele historii - pani Magdalena Maślińska i pani Zyta Nagórska.

Zadaniem uczniów w konkursie jest rozwiązanie testu składającego się z 30 pytań, w czasie 45 minut, w wersji papierowej lub zdalnie. Udzielane odpowiedzi na zakodowanych arkuszach odsyłane są do Komisji Konkursowej. Po 6 tygodniach szkoła otrzymuje wyniki każdego ucznia.

Największą nagrodą dla laureata, jest udział w "obozie talentów", który jest organizowany podczas wakacji.
Wyniki konkursu
Podamy już niebawem, a tymczasem zapraszamy do galerii zdjęć :)
ZDJĘCIA

STATYSTYKA

0.png3.png3.png2.png0.png5.png9.png
Dzisiaj8
Wczoraj105
Ten miesiąc5034
1
TERAZ OBECNI

Wyszukiwarka