Rekrutacja do szkoły i przedszkola na rok szkolny 2021/2022
OD 25.03.2021 r. - BIBLIOTEKA CZYNNA TYLKO ZDALNIE !

NOWE ZMIANY W NAUCZANIU
obowiązujące od 22 marca do 18 kwietnia 2021 roku

Z uwagi na wzrost zachorowań w kraju, wprowadzamy naukę zdalną dla wszystkich uczniów szkoły podstawowej.
Dla uczniów z klas I–III, których rodzice pracują w podmiotach leczniczych lub wykonują zadania publiczne w związku ze zwalczaniem COVID-19, możemy zorganizować opiekę świetlicową oraz zajęcia zdalne na terenie szkoły. Warunkiem jest uzasadniony wniosek rodziców.

Jeśli uczeń nie ma możliwości odbywania nauki zdalnej w domu (z różnych przyczyn), będzie miał możliwość uczestniczenia w zajęciach w szkole.
Masz pozytywny test na koronawirusa? Kliknij i zobacz, co dalej!

PROCEDURY OBOWIĄZUJĄCE W SZKOLE PODCZAS EPIDEMII COVID-19!

V Festiwal Tańca w Rypinie (czerwiec 2009)

6 czerwca 2009 roku w Rypinie odbył się V Festiwal Tańca "Złoty Pląs". Naszą szkołę reprezentował zespół pani Barbary Radomskiej z klasy 6b w składzie: Maja Chwałek, Magdalena Domeracka i Agata Kamińska.

Nasze dziewczęta zdobyły III miejsce w kategorii Szkół Podstawowych.
Zapraszamy do obejrzenia filmu prezentującego układ, jaki wykonywały nasze reprezentantki (nagranie pochodzi z II Przeglądu Artystycznego, który odbywał się w Brodnickim Domu Kultury w dniu 13 maja 2009 roku).
pobierz