• sp4brodnica700@op.pl
  • Sekretariat czynny w godzinach 7:30-15:30 (pn, śr-pt) / 8:00-16:00 (wt)

Szanowni Państwo ! W dniu 8 kwietnia 2019 roku rozpoczyna się akcja strajkowa w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 3 w Brodnicy, w skład którego wchodzi Przedszkole im. Marii Konopnickiej oraz Szkoła Podstawowa nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi w Brodnicy.

W trakcie trwania strajku proszę Państwa o zapewnienie opieki dla Waszych dzieci.

Wszelkie zmiany związane z akcją strajkową i wynikającymi z tego powodu zmianami przewidzianych zajęć w przedszkolu i szkole będą podawane na stronach internetowych naszych placówek, w dzienniku elektronicznym oraz w sekretariacie szkoły.

Dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 3 w Brodnicy

INFORMACJA ! Zgodnie z art. 154 ust. 4 Prawa Oświatowego Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi w Brodnicy informuje, że w roku szkolnym 2019/2020 język niemiecki jest planowany jako drugi język nauczany w klasie VII !

V Międzyszkolny Konkurs "Czytania i Recytacji Wierszy Trudnych Brzmieniowo" klas I-III (maj 2018)

Dnia 17 maja 2018 roku w naszej szkole odbyła się V edycja konkursu dla uczniów klas I-III pt. "Czytanie i Recytacja Wierszy Trudnych Brzmieniowo", w którym Marianna Sarnowska (3b) i Martyna Orzechowska (3d) zajęły dwa pierwsze miejsca na podium wśród uczniów klas III brodnickich podstawówek.
Konkurs podzielony jest na dwie części, tj. recytowanie jak najtrudniejszych wierszy trudnych brzmieniowo - wybranych przez uczestnika oraz czytanie zdań, również trudnych brzmieniowo, które każdy losuje po części recytatorskiej.
W trym roku komisja konkursowa obradowała w składzie: pani Aneta Giemza-Bartnicka, pani Ewelina Bielicka i pani Joanna Borczyńska.
Wyniki konkursu
::: pierwszoklasiści
I miejsce - Jagoda Sienkiewicz (SP nr 3)
II miejsce - Aleksandra Roszyk (SP nr 7)