• 56 49 861 25
  • sp4brodnica700@op.pl
  • Sekretariat czynny w godzinach 7:30-15:30 (pn, śr-pt) / 8:00-16:00 (wt)
           
Szkoła Podstawowa nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi
im. 700-lecia Brodnicy w Brodnicy
ul. Nowa 34, 87-300 Brodnica (woj. kujawsko-pomorskie)
Szanowni Państwo ! W dniu 8 kwietnia 2019 roku rozpoczyna się akcja strajkowa w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 3 w Brodnicy, w skład którego wchodzi Przedszkole im. Marii Konopnickiej oraz Szkoła Podstawowa nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi w Brodnicy.

W trakcie trwania strajku proszę Państwa o zapewnienie opieki dla Waszych dzieci.
 

Wszelkie zmiany związane z akcją strajkową i wynikającymi z tego powodu zmianami przewidzianych zajęć w przedszkolu i szkole będą podawane na stronach internetowych naszych placówek, w dzienniku elektronicznym oraz w sekretariacie szkoły.

Z poważaniem
Dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 3 w Brodnicy

 
INFORMACJA ! Zgodnie z art. 154 ust. 4 Prawa Oświatowego Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi w Brodnicy informuje, że w roku szkolnym 2019/2020 język niemiecki jest planowany jako drugi język nauczany w klasie VII !

V Międzyszkolny Konkurs "Czytania i Recytacji Wierszy Trudnych Brzmieniowo" klas I-III (maj 2018)

Dnia 17 maja 2018 roku w naszej szkole odbyła się V edycja konkursu dla uczniów klas I-III pt. "Czytanie i Recytacja Wierszy Trudnych Brzmieniowo", w którym Marianna Sarnowska (3b) i Martyna Orzechowska (3d) zajęły dwa pierwsze miejsca na podium wśród uczniów klas III brodnickich podstawówek.
Konkurs podzielony jest na dwie części, tj. recytowanie jak najtrudniejszych wierszy trudnych brzmieniowo - wybranych przez uczestnika oraz czytanie zdań, również trudnych brzmieniowo, które każdy losuje po części recytatorskiej.
W trym roku komisja konkursowa obradowała w składzie: pani Aneta Giemza-Bartnicka, pani Ewelina Bielicka i pani Joanna Borczyńska.
Wyniki konkursu
::: pierwszoklasiści
I miejsce - Jagoda Sienkiewicz (SP nr 3)
II miejsce - Aleksandra Roszyk (SP nr 7)
III miejsce - Wojciech Fischer (SP nr 2)
wyróżnienie - Lidia Borowska (SP nr 3)

::: drugoklasiści
I miejsce - Agata Lewandowska (SP nr 1)
II miejsce - Kalina Kapelusz (SP nr 2)
III miejsce - Adrian Witkowski (SP nr 2)
wyróżnienie - Patrycja Rzodeczko (SP nr 4)

::: trzecioklasiści
I miejsce - Marianna Sarnowska (SP nr 4)
II miejsce - Martyna Orzechowska (SP nr 4)
III miejsce - Karolina Żochowska (SP nr 7)
wyróżnienie - Sara Małkiewicz (SP nr 1), Aleksander Napierski (SP nr 2), Paulina Siudak (SP nr 4)

ZDJĘCIA   FILM (1)   FILM (2)

Dla uczniów

Dla rodziców

STATYSTYKA

0.png1.png1.png3.png7.png3.png7.png
Dzisiaj82
Wczoraj124
Ten miesiąc4969
1
TERAZ OBECNI

Wyszukiwarka