XIX Powiatowy Festiwal Kolęd i Pastorałek w BDK (klasy I-III, styczeń 2017)

Dnia 20 stycznia 2017 roku w Brodnickim Domu Kultury odbyły się eliminacje rejonowe do XIX Powiatowego Festiwalu Kolęd i Pastorałek, w którym wzięło udział kilkuset uczestników z naszego prowiatu. Nasz zespół był najliczniejszą grupą (60 osób).
Startowaliśmy w kategorii klas I-III, a naszą drużynę przygotowywała pani Katarzyna Grążawska.

W eliminacjach brały udział reprezentacje z Brodnicy, Szabdy, Gorczenicy, Szczuki, Gortatowa, Cieląt, Dzierżna, Osieka, Strzyg, Tomaszewa, Kretek Dużych, Zbiczna, Pokrzydowa, Jajkowa, Wielkiego Leźna i Brzozia. Zakończyły się one dla nas bardzo dobrze, gdyż zakwalifikowaliśmy się do finału, który odbył się 3 dni później.

Do finału w naszej kategorii zakwalifikowało się 8 zespołów, gdzie jury w składzie:

  • Joanna Nehring-Roszkowska (trener emisji głosu)
  • Stanisław Czajkowski (naczelnik Wydziału Edukacji, Kultury i Sportu w Starostwie Powiatowym w Brodnicy)
  • Kazimierz Wieczorkowski (Państwowa Szkoła Muzyczna I stopnia w Brodnicy)

po wysłuchaniu wszystkich prezentacji festiwalowych przyznało nagrody i wyróżnienia, a naszemu zespołowi "Małe Czwóreczki" przyznali III miejsce.

źródło | galeria zdjęćwww.powiatbrodnicki.pl

 

ZDJĘCIA

STATYSTYKA

0.png4.png7.png1.png7.png3.png0.png
Dzisiaj0
Wczoraj82
Ten miesiąc2291
2
TERAZ OBECNI

Wyszukiwarka