::: Apel Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Brodnicy :::
Starosty Brodnickiego i Dyrektora Zespołu Opieki Zdrowotnej w Brodnicy

::: Nabór stypendystów na rok szkolny 2021/2022 do projektu pn. „Prymus Pomorza i Kujaw” :::

::: Szczepienia dla uczniów w wieku 12-18 lat :::

::: Instrukcja logowania - dotycząca kont uczniów na "Google Classroom" :::
OBIADY W SZKOLE
Zamówienia można składać pod numerem 508 069 737. Tygodniowe menu jest dostępne w bufecie szkolnym i na stronie FB Bufet Szkolny SP4 Brodnica
NOSZENIE MASECZEK W SZKOLE
Zgodnie z przyjętymi procedurami, uczniowie są zobowiązani do noszenia maseczek w częściach wspólnych szkoły, natomiast podczas obecności na lekcjach, czy na przerwach na powietrzu, nie ma takiego wymogu.

"Dzień Bałwana" (klasy IV-VI, luty 2010)

Dnia 15 lutego 2010 roku podczas "Dnia Walentynek" uczniowie z klas IV-VI brali udział w pierwszym zimowym konkursie szkolnym pod nazwą "Dzień Bałwana". Zabawa polegała na ulepieniu ze śniegu jak najładniejszego bałwana, którego wygląd był związany z dniem zakochanych.

Kasia z klasy 1B jako pierwsza ulepiła swojego bałwanka.

Rywalizacja przebiegała etapami. Jako pierwsi przystąpili do pracy uczniowie z klas czwartych, potem zastąpiły je klasy piąte, a na końcu, na plac wypełniony śniegiem, wkroczyły klasy szóste.

Każda z klas rywalizowała ze sobą w swojej grupie wiekowej. Wybrano najpiękniejsze bałwany w klasach czwartych, piątych i szóstych oraz jednego najlepszego wśród wszystkich.

W tym roku nagrodami były słodycze, które przyznano wszystkim uczniom, a najlepsi otrzymali pamiątkowe dyplomy.

KOMISJA KONKURSOWA
przewodnicząca