::: GODZINY OTWARCIA BIBLIOTEKI SZKOLNEJ :::

::: Apel Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Brodnicy :::
Starosty Brodnickiego i Dyrektora Zespołu Opieki Zdrowotnej w Brodnicy

::: Nabór stypendystów na rok szkolny 2021/2022 do projektu pn. „Prymus Pomorza i Kujaw” :::

::: Szczepienia dla uczniów w wieku 12-18 lat :::

::: Instrukcja logowania - dotycząca kont uczniów na "Google Classroom" :::
OBIADY W SZKOLE
Zamówienia można składać pod numerem 508 069 737. Tygodniowe menu jest dostępne w bufecie szkolnym i na stronie FB Bufet Szkolny SP4 Brodnica
NOSZENIE MASECZEK W SZKOLE
Zgodnie z przyjętymi procedurami, uczniowie są zobowiązani do noszenia maseczek w częściach wspólnych szkoły, natomiast podczas obecności na lekcjach, czy na przerwach na powietrzu, nie ma takiego wymogu.

Konkurs plastyczny pt. „Zdrowe smaczne kolorowe – kupuję produkty krajowe” (październik 2020)

W październiku 2020 roku 9-ciu uczniów z klas szóstych wzięło udział w wojewódzkim konkursie plastycznym pt. „Zdrowe smaczne kolorowe – kupuję produkty krajowe”. Konkurs ten cyklicznie i corocznie organizuje Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa, a nasza szkoła wzięła udział w tym konkursie pierwszy raz.
Celem konkursu było zwrócenie uwagi dzieci w wieku szkolnym na artykuły rolno-spożywcze wytworzone w Polsce, z użyciem polskich surowców, budowanie świadomości zakupowej wśród dzieci i młodzieży oraz pielęgnowanie nawyku czytania etykiet i zwracania uwagi na informacje na opakowaniach produktów.

Konkurs odbywał się w dwóch kategoriach wiekowych: klasy I-III oraz klasy IV-VI szkoły podstawowej i cieszył się dużym zainteresowaniem, co wpłynęło na licznie zgłoszenia.
Wyniki konkursu
Komisja konkursowa oceniła i tym samym wyłoniła 3 najlepsze prace konkursowe w każdej kategorii wiekowej. W kategorii klas IV-VI, nasi uczniowie odnieśli ogromny sukces i byli bezkonkurencyjni! I miejsce – Antonina Wiśniewska (6a) oraz II miejsce – Hubert Sobolewski (6b).

Pracownicy Oddziału Terenowego Krajowego Ośrodka Wsparcia Rolnictwa w Bydgoszczy osobiście dostarczyli nagrody laureatom konkursu plastycznego. NASI LAUREACI OTRZYMALI ZA SWOJE ZWYCIĘSKIE PRACE TABLETY. Atrakcyjne nagrody ucieszyły zwycięzców w obu kategoriach, a ponadto przydadzą się również do zdalnej nauki.

Opiekę artystyczną i merytoryczną nad uczniami sprawowała Katarzyna Grążawska