::: Nabór stypendystów na rok szkolny 2021/2022 do projektu pn. „Prymus Pomorza i Kujaw” :::

::: Szczepienia dla uczniów w wieku 12-18 lat :::

::: Instrukcja logowania - dotycząca kont uczniów na "Google Classroom" :::
OBIADY W SZKOLE
Zamówienia można składać pod numerem 508 069 737. Tygodniowe menu jest dostępne w bufecie szkolnym i na stronie FB Bufet Szkolny SP4 Brodnica
NOSZENIE MASECZEK W SZKOLE
Zgodnie z przyjętymi procedurami, uczniowie są zobowiązani do noszenia maseczek w częściach wspólnych szkoły, natomiast podczas obecności na lekcjach, czy na przerwach na powietrzu, nie ma takiego wymogu.
Szczęśliwe numerki
poniedziałek, 20.IX.2021
wtorek, 21.IX.2021
środa, 22.IX.2021
czwartek, 23.IX.2021
piątek, 24.IX.2021

Konkurs plastyczny pt. „Zdrowe smaczne kolorowe – kupuję produkty krajowe” (październik 2020)

W październiku 2020 roku 9-ciu uczniów z klas szóstych wzięło udział w wojewódzkim konkursie plastycznym pt. „Zdrowe smaczne kolorowe – kupuję produkty krajowe”. Konkurs ten cyklicznie i corocznie organizuje Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa, a nasza szkoła wzięła udział w tym konkursie pierwszy raz.
Celem konkursu było zwrócenie uwagi dzieci w wieku szkolnym na artykuły rolno-spożywcze wytworzone w Polsce, z użyciem polskich surowców, budowanie świadomości zakupowej wśród dzieci i młodzieży oraz pielęgnowanie nawyku czytania etykiet i zwracania uwagi na informacje na opakowaniach produktów.

Konkurs odbywał się w dwóch kategoriach wiekowych: klasy I-III oraz klasy IV-VI szkoły podstawowej i cieszył się dużym zainteresowaniem, co wpłynęło na licznie zgłoszenia.
Wyniki konkursu
Komisja konkursowa oceniła i tym samym wyłoniła 3 najlepsze prace konkursowe w każdej kategorii wiekowej. W kategorii klas IV-VI, nasi uczniowie odnieśli ogromny sukces i byli bezkonkurencyjni! I miejsce – Antonina Wiśniewska (6a) oraz II miejsce – Hubert Sobolewski (6b).

Pracownicy Oddziału Terenowego Krajowego Ośrodka Wsparcia Rolnictwa w Bydgoszczy osobiście dostarczyli nagrody laureatom konkursu plastycznego. NASI LAUREACI OTRZYMALI ZA SWOJE ZWYCIĘSKIE PRACE TABLETY. Atrakcyjne nagrody ucieszyły zwycięzców w obu kategoriach, a ponadto przydadzą się również do zdalnej nauki.

Opiekę artystyczną i merytoryczną nad uczniami sprawowała Katarzyna Grążawska