WAŻNE INFORMACJE
Zarządzenie w sprawie kształcenia na odległość

Wszelkie informacje dotyczące zdalnego nauczania są przekazywane za pomocą e-Dziennika, przez nauczycieli poszczególnych przedmiotów.

Jednocześnie zachęcamy uczniów do korzystania z innych wirtualnych stron:
  1. Kujawsko-Pomorska e-Szkoła
  2. dyktanda.pl - nauka ortografii
  3. Matematyczne ZOO - nauka matematyki
  4. W-F online - ćwicz w domu
  5. Wordwall - ćwiczenia interaktywne
  6. SQULA.pl - gry i quizy ze wszystkich przedmiotów szkolnych
  7. Zdalne Lekcje
  8. Lektury szkolne
  9. FB - Centrum Nowoczesności Młyn Wiedzy
  10. Muzeum II Wojny Światowej
  11. Zwiedzanie Muzeum Powstania Warszawskiego (na żywo)
  12. Portal edukacyjny Instytutu Pamięci Narodowej
  13. IPN Przystanek historia
  14. Ninateka - filmy dokumentalne, fabularne, reportaże, animacje, filmy eksperymentalne, zapisy spektakli teatralnych i operowych, rejestracje koncertów, relacje dokumentujące życie kulturalne i społeczne oraz audycje radiowe
  15. Muzykoteka Szkolna
  16. Polskie Radio Dzieciom
Gdy wystąpi problem z dostaniem się do e-Dziennika
W przypadku wyświetlania się informacji w przeglądarce typu "Przerwa techniczna..." lub wystąpienia innych problemów w czasie wchodzenia na e-Dziennik, należy spróbować wykonać co najmniej jedną z poniższych czynności:
  1. wcisnąć przycisk F5 na klawiaturze
  2. wcisnąć kombinację klawiszy: Ctrl + F5
  3. wcisnąć kombinację klawiszy: Ctrl + Shift + Delete - wyczyścić pamięć podręczną i historię przeglądania
Jeśli żadna z powyższych czynności nie pomaga, oznacza to, że problem jest nie w Państwa przeglądarce, ale w firmie VULCAN i trzeba poczekać, aż strona zacznie działać. Dodatkowo warto (co jakiś czas) wykonać powyższe polecenia, począwszy od pierwszego, bo nie zawsze po usunięciu problemu przez firmę VULCAN, strona sama się zaktualizuje.
Najbliższy termin dyżuru nauczycieli dla rodziców: 21 maja 2020 roku, w godzinach 16:00-18:00.

KANGUR MATEMATYCZNY

"Kangur", to międzynarodowy konkurs matematyczny adresowany do uczniów szkół podstawowych, gimnazjalnych i średnich, od klasy drugiej szkoły podstawowej do klas maturalnych w liceach i technikach. Rozgrywany jest sześciu kategoriach:

kategoria uczestnicy
Żaczek
  • klasy 2 szkół podstawowych
Maluch
  • klasy 3 i 4 szkół podstawowych
Beniamin
  • klasy 5 i 6 szkół podstawowych
Kadet
  • klasy I i II gimnazjów
Junior
  • klasy III gimnazjów
  • klasy I liceów i techników
  • klasy I, II, III zasadniczych szkół zawodowych
  • klasy II i III liceów
  • klasy II, III i IV techników

Konkurs ma charakter jednorazowego testu. Zadania oraz termin są ustalane przez władze stowarzyszenia Kangourou Sans Frontie'res.

W czasie rozwiązywania testu nie wolno korzystać z kalkulatorów!

ZADANIA i ODPOWIEDZI (z lat ubiegłych) znajdziecie na stronieMałopolskiego Stowarzyszenia Matematycznego "Kangur"