::: Apel Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Brodnicy :::
Starosty Brodnickiego i Dyrektora Zespołu Opieki Zdrowotnej w Brodnicy

::: Nabór stypendystów na rok szkolny 2021/2022 do projektu pn. „Prymus Pomorza i Kujaw” :::

::: Szczepienia dla uczniów w wieku 12-18 lat :::

::: Instrukcja logowania - dotycząca kont uczniów na "Google Classroom" :::
OBIADY W SZKOLE
Zamówienia można składać pod numerem 508 069 737. Tygodniowe menu jest dostępne w bufecie szkolnym i na stronie FB Bufet Szkolny SP4 Brodnica
NOSZENIE MASECZEK W SZKOLE
Zgodnie z przyjętymi procedurami, uczniowie są zobowiązani do noszenia maseczek w częściach wspólnych szkoły, natomiast podczas obecności na lekcjach, czy na przerwach na powietrzu, nie ma takiego wymogu.

Powiatowy Konkurs Recytatorski Poezji Regionalnej (SP nr 2, maj 2021)

Powiatowy Konkurs Recytatorski Poezji Regionalnej zorganizowała Szkoła Podstawowa nr 2 w Brodnicy. Uczestnicy z podstawówek z powiatu brodnickiego swoje umiejętności prezentowali online, ale najlepsi nagrody odebrali osobiście przy ulicy Kolejowej.
Z uwagi na sytuację epidemiologiczną uczestnicy mieli możliwość zaprezentowania swoich umiejętności artystycznych online. Ta edycja dedykowana była twórczości Anny Bzowej, regionalnej poetki.

We wtorek, 11 maja 2021 roku w Szkole Podstawowej nr 2 uroczyście wręczono dyplomy i nagrody. Wśród nagrodzonych znalazły się dwie uczennice z naszej szkoły – Anna Sikorska (6b), która zajęła II miejsce oraz Tatiana Szymańska (6b), która otrzymała wyróżnienie!
Gratulujemy naszym uczennicom pięknych recytacji!

źródło | zdjęciaCzas Brodnicy