OBIADY W SZKOLE
Zamówienia można składać pod numerem 508 069 737. Tygodniowe menu jest dostępne w bufecie szkolnym i na stronie FB Bufet Szkolny SP4 Brodnica

Powiatowy Konkurs Recytatorski Poezji Regionalnej (SP nr 2, maj 2021)

Powiatowy Konkurs Recytatorski Poezji Regionalnej zorganizowała Szkoła Podstawowa nr 2 w Brodnicy. Uczestnicy z podstawówek z powiatu brodnickiego swoje umiejętności prezentowali online, ale najlepsi nagrody odebrali osobiście przy ulicy Kolejowej.
Z uwagi na sytuację epidemiologiczną uczestnicy mieli możliwość zaprezentowania swoich umiejętności artystycznych online. Ta edycja dedykowana była twórczości Anny Bzowej, regionalnej poetki.

We wtorek, 11 maja 2021 roku w Szkole Podstawowej nr 2 uroczyście wręczono dyplomy i nagrody. Wśród nagrodzonych znalazły się dwie uczennice z naszej szkoły – Anna Sikorska (6b), która zajęła II miejsce oraz Tatiana Szymańska (6b), która otrzymała wyróżnienie!
Gratulujemy naszym uczennicom pięknych recytacji!

źródło | zdjęciaCzas Brodnicy