IV Wojewódzki Konkursu Matematyczny „Mała Liga Zadaniowa” klas III (Osiek, marzec 2018)

17 marca 2018 roku w Szkole Podstawowej w Osieku odbył się etap rejonowy IV Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego „Mała Liga Zadaniowa” dla klas III szkół podstawowych województwa kujawsko-pomorskiego. Organizatorem konkursu jest Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jana Pawła II w Wąbrzeźnie.
Naszą szkołę, pod opieką pani Moniki Kaliszer - w tym roku nasz szkolny koordynator konkursu, reprezentowali uczniowie, którzy zdobyli największą liczbę punktów na etapie szkolnym: Bartosz Górny (3b), Edward Manukyan (3b) i Anna Sikorska (3d).
W matematyczne szranki z naszymi reprezentantami stanęli uczniowie klas III następujących szkół powiatu brodnickiego:
  1. Zespół Szkół nr 1 im. Karola Wojtyły – Jana Pawła II (Szkoła Podstawowa nr 7 w Brodnicy),
  2. Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w Nowych Świerczynach,
  3. Szkoła Podstawowa im. ppor. Piotra Wysockiego w Świedziebni (Szkoła Filialna w Zasadach),
  4. Szkoła Podstawowa w Nieżywięciu,
  5. Szkoła Podstawowa im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Osieku.