200 rocznica urodzin Fryderyka Chopina (marzec 2010)

12 marca 2010 roku w naszej szkole obchodziliśmy 200 rocznicę urodzin Fryderyka Chopina. Z tej okazji przygotowano uroczystą akademię, na której przybliżono wszystkim postać naszego wielkiego rodaka.
Świętując urodziny Fryderyka poznaliśmy jego historię, słuchaliśmy wspaniałej muzyki, nie zabrakło też śpiewu i tańca.
Organizatorami przedstawienia byli uczniowie klas 4-6 oraz panie nauczycielki: Katarzyna Grążawska, Aleksandra Lechowicz, Barbara Radomska i Aniela Kostańska.
KONKURSY
W ramach obchodów urodzin Chopina dla wszystkich uczniów ogłoszono dwa konkursy. Pierwszy polegał na wykonaniu prezentacji multimedialnej o pianiście, a drugi dotyczył pracy plastycznej pt.: "Fryderyk Chopin w oczach dzieci".

Powyższe konkursy zostały zorganizowane przez panią Katarzynę Grążawską, której podopieczna Magdalena Matz (6c) za swoją pracę plastyczną wykonaną ołówkiem, otrzymała wyróżnienie na Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym pt.: "Kompozytor sercu najbliższy".
Konkurs plastyczny (klasy I-III)
Aleksandra Aranowska (3b)
Weronika Szkurłat (2c)
wyróżnienie