STYPENDIUM dla UCZNIÓW ze średnią ocen co najmniej 5,50
Treść uchwały Rady Miejskiej w Brodnicy dotyczącej stypendium
Wniosek o przyznanie stypendium za wyniki w nauce
OBIADY W SZKOLE - Aktualizacja ceny od 3 października 2022 roku (wymagane nowe oświadczenie)
Od roku szkolnego 2022/2023 obowiązują nowe zasady korzystania z obiadów w szkole. Szczegółowy opis znajduje się w menu ŻYWIENIE

X Powiatowy Konkurs Ortograficzny „Gżegżółka z motywem Orderu Uśmiechu” w Osieku (maj 2018)

Dnia 11 maja 2018 roku nasi najlepsi uczniowie z ortografii pojechali do Osieka na X edycję konkursu ortograficznego "Gżegżółka z motywem Orderu Uśmiechu".

W bieżącym roku konkurs odbywał się na 3 poziomach, w których nasi reprezentanci byli półfinalistami, a jednemu z nich udało się wywalczyć I miejsce:
  • klasy III: Marianna Sarnowska (3b) - półfinalistka, Hanna Stachowska (3b)
  • klasy IV-V: Kacper Buńka (5c) - półfinalista, Maciej Sokołowski (4c)
  • klasy VI-VII: Kamil Dobies (7c) - I miejsce, Klaudia Kazaniecka (7c) - wyróżnienie
Naszych uczniów do konkursu przygotowywały panie: Grażyna Kruszyńska i Aleksandra Lechowicz.

źródło | galeria zdjęćwww.osieksp.pl