Szkoła Podstawowa nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi
im. 700-lecia Brodnicy w Brodnicy
ul. Nowa 34, 87-300 Brodnica (woj. kujawsko-pomorskie)

::: Apel Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Brodnicy :::
Starosty Brodnickiego i Dyrektora Zespołu Opieki Zdrowotnej w Brodnicy


::: Nabór stypendystów na rok szkolny 2021/2022 do projektu pn. „Prymus Pomorza i Kujaw” :::

::: Szczepienia dla uczniów w wieku 12-18 lat :::

::: Instrukcja logowania - dotycząca kont uczniów na "Google Classroom" :::
OBIADY W SZKOLE
Zamówienia można składać pod numerem 508 069 737. Tygodniowe menu jest dostępne w bufecie szkolnym i na stronie FB Bufet Szkolny SP4 Brodnica
NOSZENIE MASECZEK W SZKOLE
Zgodnie z przyjętymi procedurami, uczniowie są zobowiązani do noszenia maseczek w częściach wspólnych szkoły, natomiast podczas obecności na lekcjach, czy na przerwach na powietrzu, nie ma takiego wymogu.

VIII Międzyszkolny Konkurs Czytania Tekstów klas V i VI (marzec 2009)

Dnia 10 marca 2009 roku nasza szkoła zorganizowała VIII Międzyszkolny Konkurs Czytania Tekstów dla uczniów klas V i VI brodnickich podstawówek. Już po raz ósmy zorganizowały go pomysłodawczynie konkursu, pani polonistka - Aleksandra Lechowicz i pani logopeda - Justyna Kopeć.

W konkursie wzięło udział 18 najlepiej czytających uczniów, wyłonionych w czasie eliminacji szkolnych. Uczestnicy gimnastykowali swój język na trudnych do odczytania tekstach.

W pierwszej części konkursu uczestnicy czytali na czas jednakowy dla wszystkich tekst. W drugiej części uczniowie - pod opieką polonistów - przygotowywali się w wyznaczonych klasach do prezentacji odczytania wylosowanego wcześniej artykułu prasowego, który przedstawiali komisji. Przewodniczyła jej logopeda z Poradni Psychologiczno–Pedagogicznej w Brodnicy pani Hanna Królikowska, a pomagały jej koleżanki tej samej specjalności: pani Nela Rogalska oraz pani Martyna Tomella.

Obserwując zmagania oceniano poprawność artykulacyjną, dykcję, interpretację czytanych tekstów oraz kontakt z widownią w czasie czytania artykułu prasowego, a także zainteresowanie słuchających prezentowaną treścią.

Naszą szkołę reprezentowali: Daria Wiśniewska (6b), Maja Chwałek (6b), Michał Parafianowicz (6c), Krzysztof Mańszewski (5b) oraz Jakub Hiszpański (5a).
Wyniki konkursu
I miejsce - Daria Wiśniewska (6b) - Szkoła Podstawowa nr 4
II miejsce - Kamil Jankowski - Społeczna Szkoła Podstawowa
III miejsce - Marta Ochlak - Szkoła Podstawowa nr 2

WYRÓŻNIENIA
  • Dominika Kilkowska - Szkoła Podstawowa nr 7
  • Elwira Kolk - Szkoła Podstawowa nr 2
  • Wiktor Płoski - Szkoła Podstawowa nr 1
Zwycięzcy otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz nagrody książkowe ufundowane przez Dyrektora Szkoły.

ZDJĘcia

STATYSTYKA

0.png2.png9.png3.png7.png6.png1.png
Dzisiaj7
Wczoraj163
Ten miesiąc5054
2
TERAZ OBECNI

Wyszukiwarka