Biuletyn Informacji Publicznej
Szkoła Podstawowa nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi
Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 3zsp3.brodnica.pl
Przedszkole im. Marii Konopnickiej

LISTY PRZEWODNIE

Ministerstwa
Edukacji Narodowej
| Rzecznika
Praw Dziecka

do rodziców i nauczycieli


Podsumowanie II semestru (czerwiec 2014)
Drukuj

W piatek, 18 czerwca 2014 roku nadszedł czas na podsumowanie wydarzeń i poznanie najlepszych w nauce oraz w sporcie w II semestrze bieżącego roku szkolnego.

 

Miano najlepiej uczącej się klasy (wśród klas czwartych i piątych) zdobyła klas 4B, której wychowawczynią jest pani Ewa Rojek.


Średnia klasy wyniosła 4,56.

 

Taką samą średnią uzyskała klasa 4A pani Urszuli Steckiej, jednakże miała mniej ocen wzorowych z zachowania i przypadło jej II miejsce.

 

Klasy 1-3
::: Zawody lekkoatletyczne "Spartakiada" klas 1-3zdjęcia

reprezentacja drugoklasistów

reprezentacja trzecioklasistów

::: Konkurs recytatorski "O pióro Jana Brzechwy" w BDKzdjęcia


Laureatki:

  • Natalia Andrzejewska (2A)
  • Julia Domeracka (3C)

::: Najlepsi czytelnicy w roku szkolnym 2013/2014

przedszkolaki

(1) Julia Borkowska, (2) Anna Sikorska

(3) Laura Chaczyńska

klasy 1-3

(1) Michał Sarnowski, (2) Klaudia Kazaniecka

(3) Natalia Cieszyńska


::: Konkurs plastyczny pt. "Moja pierwsza książka z biblioteki"

  • Weronika Janasz (1A)
  • Franciszek Krajewski (1A)
  • Julia Sikorska (1B)
  • Szymon Cyrankowski (1C)
  • Julia Czaplińska (1C)
  • Jakub Maśliński (1C)
  • Paweł Utecht (1C)
  • Zuzanna Wardzyńska (1C)
  • Oliwia Koszykowska (1D)
  • Maja Mistelska (1D)


::: Międzynarodowy Konkurs Matematyczny "Kangur"zdjęcia

 

::: Konkurs recytatorski klas 1-3 pt. "To lubię"artykuł i zdjęcia

 

Klasy 4-6

::: Najlepsi uczniowie i średnie klasowe


KLASA 4A (średnia: 4,56)

  • Zuzanna Bogacka (średnia: 5,54 - wzorowe)
  • Otylia Wójcik (średnia: 5,54 - wzorowe)
  • Joanna Klafta (średnia: 5,45 - wzorowe)
  • Jakub Krawulski (średnia: 5,27 - wzorowe)
  • Tymoteusz Moskal (średnia: 5,27 - wzorowe)
  • Rafał Wasik (średnia: 5,27)
  • Wiktoria Bałuta (średnia: 5,09 - wzorowe)
  • Natalia Brzezińska (wzorowe)

KLASA 4B (średnia: 4,56)

  • Wiktoria Kraśnicka (średnia: 5,64 - wzorowe)
  • Natalia Wiśniewska (średnia: 5,64 - wzorowe)
  • Natalia Jankowska (średnia: 5,55 - wzorowe)
  • Dominika Baranowska (średnia: 5,36 - wzorowe)
  • Alicja Droździńska (średnia: 5,0 - wzorowe)
  • Martyna Karbowska (średnia: 5,0 - wzorowe)
  • Jan Nadarzewski (średnia: 5,0 - wzorowe)
  • Martyna Kaczyńska (średnia: 4,9 - wzorowe)
  • Natalia Kaliszewska (średnia: 4,9)
  • Wiktoria Rakowska (wzorowe)

KLASA 4C (średnia: 3,9)

  • Zuzanna Kwas (średnia: 5,3)
  • Tymon Jednorowski (średnia: 5,1)
  • Jakub Kruszewski (średnia: 5,1)
  • Wojciech Szczepaniak (średnia: 5,1)
  • Mateusz Płocki (średnia: 5,0)
  • Jakub Wiśniewski (średnia: 4,8)

KLASA 5A (średnia: 3,1)

 

  • Adrian Kijewski (średnia: 4,3)

 

KLASA 5B (średnia: 3,96)

  • Zuzanna Szymańska (średnia: 5,45 - wzorowe)
  • Julia Aranowska (wzorowe)
  • Natalia Cienkusz (wzorowe)
  • Joanna Kospiczewicz (wzorowe)
  • Jan Markiewicz (wzorowe)

KLASA 5C (średnia: 4,29)

  • Natalia Wojnowska (średnia: 5,45 - wzorowe)
  • Paulina Wilmowicz (średnia: 5,0)
  • Natalia Rydzyńska (średnia: 4,9 - wzorowe)
  • Natalia Gutkowska (średnia: 4,9)
  • Miłosz Stankowski (średnia: 4,81)
  • Łukasz Jackiewicz (średnia: 4,81)
  • Kinga Cołbecka (wzorowe)
  • Magdalena Zielińska (wzorowe)

KLASA 6A (średnia: 4,33)

  • Piotr Filipski (średnia: 5,5 - wzorowe)
  • Jakub Alichniewicz (średnia: 5,3 - wzorowe)
  • Filip Meller (średnia: 5,0 - wzorowe)
  • Michał Witkowski (średnia: 5,0 - wzorowe)
  • Michalina Kozłowska (średnia: 5,0 - wzorowe)
  • Agnieszka Smulska (średnia: 4,8 - wzorowe)
  • Dominika Urbańska (średnia: 4,8 - wzorowe)

KLASA 6B (średnia: 3,94)

  • Katarzyna Bogacka (średnia: 5,73 - wzorowe)
  • Mikołaj Witkowski (średnia: 5,64 - wzorowe)
  • Marika Daniszewska (średnia: 5,46 - wzorowe)
  • Klaudia Pietrkiewicz (średnia: 5,46 - wzorowe)
  • Daria Florkiewicz (średnia: 5,0 - wzorowe)
  • Kinga Rakowska (średnia: 4,91)

KLASA 6C (średnia: 4,7)

  • Lidia Szymańska (średnia: 5,8 - wzorowe)
  • Alicja Borczyńska (średnia: 5,7 - wzorowe)
  • Julia Sokołowska (średnia: 5,7 - wzorowe)
  • Julia Antkowiak (średnia: 5,6 - wzorowe)
  • Rafał Cholewczyński (średnia: 5,4 - wzorowe)
  • Zuzanna Rutkowska (średnia: 5,4 - wzorowe)
  • Maks Betlejewski (średnia: 5,2 - wzorowe)
  • Aleksandra Figurska (średnia: 5,2 - wzorowe)
  • Julia Siennicka (średnia: 5,1 - wzorowe)
  • Katarzyna Buńka (średnia: 4,8)

 

::: Konkurs fotograficzny pt. "Wiosna w obiektywie"artykuł i zdjęcia

nagroda pocieszenia

wyróżnieni

laureaci

 

::: Uczestnicy różnych zawodów sportowych

 

::: Ogólnopolski Konkurs Przyrodniczy "Eko-Planeta" oraz "Segreguj razem z nami"artykuł i zdjęcia

 

::: Międzynarodowy Konkurs Matematyczny "Kangur"zdjęcia

 

::: "Matematyczne potyczki czwartoklasistów"
SP w Gorczenicy

artykuł i zdjęcia
SP nr 7 w Brodnicy

artykuł i zdjęcia

 

::: "Igraszki z ułamkami" oraz "Liga Zadaniowa" z matematyki

artykuł i zdjęcia

artykuł i zdjęcia

 

::: Samorząd Uczniowskiskład i zdjęcia