Biuletyn Informacji Publicznej
Szkoła Podstawowa nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi
Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 3zsp3.brodnica.pl
Przedszkole im. Marii Konopnickiej

LISTY PRZEWODNIE

Ministerstwa
Edukacji Narodowej
| Rzecznika
Praw Dziecka

do rodziców i nauczycieli


Podsumowanie I semestru nauki (luty 2015)
Drukuj

W ostatnim tygodniu przed feriami zimowymi odbyły się spotkania z uczniami.

W środę, 11 lutego na dużej sali gimnastycznej klasy 1-3 wzięły udział w pogadance na temat spędzania ferii w sposób bezpieczny oraz obejrzały przedstawienie przygotowane przez klasę 2A poruszające ten sam temat.

 

Dzień później, 12 lutego uczniowie klas 4-6 spotkali się na apelu, na którym podsumowano pracę oraz wyniki w nauce po I semestrze.

 

Najwyższa średnia ocen

najlepiej ucząca się klasa 4C

średnia ocen: 4,6

(wychowawca: Aleksandra Lechowicz)

najepiej uczący się uczniowie

średnia ocen: 5,45

Kamil Dobies (4A)

Wiktoria Kraśnicka (5B)

Aleksandra Wojnowska (4A)


Pozostali najlepsi Uczniowie i zachowanie

::: klasa 4A

Kamil Dobies (5,45 - wzorowe)

Aleksandra Wojnowska (5,45 - wzorowe)

Magdalena Witkowska (5,36 - wzorowe)

Julia Domeracka (5,3 - wzorowe)

Oliwia Pachnik (5,3 - wzorowe)

Kacper Ronowicz (5,18 - wzorowe)

Aleksandra Ryska (5,18 - wzorowe)

Mateusz Domański (4,9 - wzorowe)

Dominik Wiśniewski (4,9)

Mateusz Chojnowski (wzorowe)

::: klasa 4B

Weronika Grochowska (5,3 - wzorowe)

Maciej Radaszewski (5,1 - wzorowe)

Julia Kaczmarska (5,0 - wzorowe)

Marcel Krajewski (5,0 - wzorowe)

Dominik Grochowski (4,9)

Maciej Aniszewski (wzorowe)

Nel Brzuskiewicz (wzorowe)

Martyna Szczęśniak (wzorowe)

::: klasa 4C

Maja Florkiewicz (5,3 - wzorowe)
Małgorzata Werner (5,3 - wzorowe)
Natalia Cieszyńska (5,27 - wzorowe)
Klaudia Kazaniecka (5,27 - wzorowe)
Oliwia Sierocińska (5,27 - wzorowe)
Szymon Szczepański (5,27 - wzorowe)
Zuzanna Grabkowska (5,1 - wzorowe)
Agata Chwałek (5,0 - wzorowe)
Bartosz Głowacki (wzorowe)
Martyna Rysz (wzorowe)

::: klasa 5A

Otylia Wójcik (5,36)

Zuzanna Bogacka (5,27 - wzorowe)

Joanna Klafta (5,27 - wzorowe)

Aleksandra Watrobińska (5,18 - wzorowe)

Jakub Krawulski (5,0 - wzorowe)

Tymoteusz Moskal (5,0 - wzorowe)

Rafał Wasik (5,0 - wzorowe)

Wiktoria Bałuta (wzorowe)

Natalia Brzezińska (wzorowe)

Natalia Drozdowicz (wzorowe)

Franciszek Łasiński (wzorowe)

::: klasa 5B

Wiktoria Kraśnicka (5,45 - wzorowe)

Dominika Baranowska (5,18 - wzorowe)

Natalia Jankowska (5,18 - wzorowe)

Natalia Wiśniewska (5,18 - wzorowe)

Jan Nadarzewski (5,0 - wzorowe)

Martyna Kaczyńska (4,9 - wzorowe)

Alicja Droździńska (wzorowe)

Natalia Kaliszewska (wzorowe)

Klaudia Krajewska (wzorowe)

Mateusz Laskowski (wzorowe)

::: klasa 5C

Zuzanna Kwas (5,1 - wzorowe)

Jakub Kruszewski (5,0 - wzorowe)

Wojciech Szczepaniak (4,9 - wzorowe)

Mateusz Płoski (4,8 - wzorowe)

Jakub Wiśniewski (4,8 - wzorowe)

Tymon Jednorowski (wzorowe)

::: klasa 6A

Adrian Kijewski (4,0)

::: klasa 6B

Kamil Muszyński (5,18)

Zuzanna Szymańska (4,9 - wzorowe)

Julia Aranowska (wzorowe)

Joanna Kospiczewicz (wzorowe)

Jan Markiewicz (wzorowe)

Mikołaj Szypliński (wzorowe)

::: klasa 6C

Natalia Wojnowska (5,0 - wzorowe)

Natalia Rydzyńska (4,9 - wzorowe)

Natalia Gutkowska (4,8 - wzorowe)

Maja Rogalska (wzorowe)

Miłosz Stankowski (wzorowe)

Paulina Wilmowicz (wzorowe)

Julia Witkowska (wzorowe)

Magdalena Zielińska (wzorowe)