Biuletyn Informacji Publicznej
Szkoła Podstawowa nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi
Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 3zsp3.brodnica.pl
Przedszkole im. Marii Konopnickiej

LISTY PRZEWODNIE

Ministerstwa
Edukacji Narodowej
| Rzecznika
Praw Dziecka

do rodziców i nauczycieli


"Mam talent" (luty 2011)
Drukuj

18 lutego 2011 roku przeprowadzono przesłuchania dla chętnych uczniów, w ramach projektu "Mam talent", którzy prezentowali swoje talenty przed komisją.

 

Uczniowie, którzy najlepiej się zaprezentowali, będą należeć do grupy reprezentującej naszą szkołę na przyszłych konkursach międzyszkolnych.

 

 

10 marca na apelu szkolnym wręczono wszystkim uczestnikom pamiątkowe dyplomy oraz słodką czekoladę.

 

 

 

 

KOMISJA
PrzewodniczącaCzłonkowie

Katarzyna Grążawska

Barbara Chojnacka

Jolanta Kalk

Magdalena Maślińska

Dorota Pokojska

Olga Rutkiewicz

 

Do przesłuchań zgłosiło się ponad 60 uczestników (grupy taneczne, grupy wokalne, soliści, komicy) z różnych klas.

Wszyscy uczestnicy wypadli bardzo dobrze, dlatego też nie wyłoniono zwycięzców.

 

Najciekawsze osoby/zespoły, które zaciekawiły naszą komisję, zaznaczyliśmy poniżej na czerwono.

UCZESTNICY - Soliści
Imię i nazwisko (klasa)
Martyna Rutkowska (2A)
Beata Borkowska (2B)
Joanna Kospiczewicz (2B)
Zuzanna Szymańska (2B)
Daria Florkiewicz (3B)
Julia Antkowiak (3C)
Magdalena Załęska (4A)
Lucyna Narloch (5A)
Martyna Mikołajczyk (5C)
Natalia Szwaracka (6A)
Marcel Neumann (6A)
Joanna Wasik (6B)

 

UCZESTNICY - Zespoły
zespół

Zespół wokalno-taneczny z grupy przedszkolnej "0A" i klasy 2C

 

Aleksandra Wojnowska, Maja Rogalska, Alicja Sirokos, Alicja Spławska, Natalia Wojnowska, Magdalena Zielińska

Duet wokalno-taneczny z klasy 3A

 

Agnieszka Smulska, Dominika Urbańska

Zespół taneczny z klasy 3A i 4B

 

Kinga Grabkowska, Sandra Sankiewicz, Klaudia Jakubowska, Sandra Waśkiewicz

Zespół taneczny "Shock dance" z klasy 3A i 5B

 

Wiktoria Karwat, Agnieszka Rosada, Dominika Kadłubowska

Zespół taneczny z klasy 3B

 

Daria Florkiewicz, Kinga Rakowska, Zuzanna Rybicka, Wiktoria Walter, Nikola Wiśniewska

Zespół taneczny z klasy 3C

 

Alicja Borczyńska, Julia Sokołowska, Lidia Szymańska

Zespół taneczny "Afryka" z klasy 4A i 4C

 

Agata Brześkiewicz, Julia Brzuskiewicz, Zuzanna Iwancewicz, Marta Maćkiewicz, Magdalena Pawłowska, Natalia Szkulimowska, Wiktoria Miętkiewicz, Dominik Jakubowski, Olgierd Spławski

Duet wokalny z klasy 5B

 

Natalia Panek, Katarzyna Walasek

Zespół komików z klasy 6A

 

Cezary Kruszyński, Maciej Szymański, Michał Terebus

Zespół taneczny "Crazy Girls" z klasy 6A

 

Angelika Borkowska, Beata Kijewska, Małgorzata Orłowska, Marta Sosińska, Roksana Szamot, Wiktoria Pachnik, Nathalie Pawlak, Katarzyna Piotrowska

Grupa teatralna z klasy 6B

 

Jesika Liszewska, Patrycja Werengowska, Mariusz Karwowski, Tomasz Pawlak, Łukasz Rydzyński