Drzwi Otwarte (czerwiec 2010)

Po raz kolejny w naszej szkole zorganizowaliśmy 18 czerwca 2010 roku "Drzwi Otwarte" dla wszystkich zainteresowanych.

Przed częścią artystyczną można było nabyć podręczniki od uczniów z klas starszych, którzy czekali na nabywców od godziny 16.

Od godziny 17 zaproszeni goście mogli zobaczyć popisy uczniów w różnych dziedzinach: sporcie, śpiewie, tańcu czy scenach teatralnych.

Cały pokaz artystyczny przygotowywały panie wychowawczynie wraz ze swoimi pociechami, począwszy od przedszkolaków, a kończąc na uczniach klas szóstych, którzy już za tydzień opuszczą naszą szkołę bezpowrotnie.

Dla osłody, całe wydarzenie (wyprzedaż książek i przedstawienie) zostało uwiecznione na filmie, który można pobrać z naszej strony.